/hamag/assets/slider-jpg-2372.jpeg

Logi BASE – łatwe i przyjemne ładowanie

Logi BASE, czyli prosty sposób ładowania iPada Pro.

Data publikacji: 10.05.2016
Pełne wykorzystanie potencjału iPada Pro stało się właśnie wygodniejsze. Oto Logitech przedstawia innowacyjną stację dokującą Logi BASE.

Wygodna, designerska, niezawodna, taka ma być nowa stacja dokująca firmy Logitech – Logi BASE, która posiada złącze Smart Connector dla 12,9 lub 9,7 calowego iPada Pro. Takie wyposażenie umożliwia nowy sposób ładowania, bez konieczności przerywania pracy na urządzeniu. Ponadto Logi BASE pozwala na ustawienie dogodnego kąta nachylenia tabletu w trakcie pisania, przeglądania zdjęć czy oglądania filmów.

„W zeszłym roku wprowadziliśmy Logi CREATE – pierwszą klawiaturę od zewnętrznej firmy kompatybilną z Apple Smart Connector” – podkreśla Magdalena Rosa, Regional Marketing Manager Eastern Europe. „Wraz z premierą nowego, 9,7 calowego iPada Pro, chcemy zaproponować kolejne rozwiązanie, które dzięki zastosowaniu złącza Smart Connector, pozwoli na wykorzystanie w pełni możliwości tabletu od Apple w domu i biurze" – dodaje Magdalena Rosa.

Logi BASE to pierwsze urządzenie do iPada Pro, które wykorzystuje złącze Smart Connector do ładowania tabletu. Dzięki umieszczonym w stacji dokującej magnesom iPad Pro sam zostaje naprowadzony na złącze. Jedyne co trzeba rozbić, to... postawić go na urządzeniu, a ładowanie rozpocznie się automatycznie!

Logi BASE poprawia komfort korzystania z iPada Pro w każdym pomieszczeniu. Producent zapewnia, że na przykład ustawienie go na kuchennym blacie pozwoli na śledzenie przepisu podczas gotowania. Urządzenie postawione na nocnym stoliku pomoże sprawdzić rozkład dnia czy prognozę pogody. W biurze iPada Pro połączonego z Logi BASE można ustawić koło swojego komputera i zyskać dodatkowy ekran do pracy.

Z czego został wykonany Logi BASE? Z wysokogatunkowego aluminium, a do tego zmyślnie zaprojektowany tak, by komfortowo można z niego korzystać w każdych warunkach.

Źródło: Materiały prasowe Logitech

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.