/hamag/assets/liebherr-sbsbs-8673-slider-jpg-9522.jpeg

Lodówka za 25 tysięcy złotych – Liebherr SBSbs 8673

Nowoczesne technologie, praktyczna funkcjonalność oraz doskonała stylistyka uzasadniają tę cenę.

Data publikacji: 25.05.2017
Co takiego ma chłodziarko-zamrażarka Liebherr SBSbs 8673, że trzeba za nią zapłacić tyle, co za kilkuletni samochód? Mogłoby nam zabraknąć czasu na wymienienie wszystkich powodów, dlatego też skupimy się wyłącznie na tych najważniejszych.

Lodówka Liebherr SBSbs 8673 przede wszystkim ma spore rozmiary. Ten dwudrzwiowy gigant ma pojemność 629 litrów, co oznacza, że bez problemu zmieścimy tam wyżywienie na cały tydzień i to dla wcale-nie-takiej-małej rodzinki. Wszystkie produkty rozmieścimy zresztą bez większych problemów, dzięki bardzo dobrze pomyślanemu systemowi półek i szuflad. Wśród tych ostatnich znajdują się specjalne przestrzenie, takie jak komora BioFresh na warzywa i owoce czy szuflada VarioSafe na torebki, pudełka i słoiki. Wnętrze jest w dodatku oświetlone LED-owo, co przekłada się na dużą widoczność i energooszczędność.

Lodówka Liebherr SBSbs 8673

Czas na kilka słów o zastosowanych technologiach: BluPerformance to gwarancja wydajności i cichej pracy, DuoCooling daje możliwość oddzielnego ustawiania temperatury w zamrażarce i części chłodzącej, PowerCooling szybko schładza dopiero co włożone produkty, a SuperCool i SuperFrost wytwarzają rezerwy zimna. Nie mniej ważne są technologie SoftSystem i SoftTelescopic, dzięki którym domykanie poszczególnych szuflad, jak i całych drzwi jest maksymalnie delikatne.

Lodówka Liebherr SBSbs 8673

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr SBSbs 8673 to także nienaganna stylistyka oraz wysokiej klasy materiały wykorzystane do jej produkcji. Zewnętrzna powłoka SmartSteel nie tylko świetnie wygląda, ale też widocznie redukuje ilość pozostawianych odcisków palców na obudowie. Pozytywnie wpływa również na łatwość czyszczenia i zwiększa odporność na zadrapania. Za walory estetyczne lodówka otrzymała zresztą nagrodę Industrie Forum Design Award 2017.

Źródło: Liebherr

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.