/hamag/assets/gorenje-obrb153bl-slider-jpg-9121.jpeg

Lodówka Gorenje dla fanów Volkswagena

Lodówka Gorenje OBRB153BL została zainspirowana kultowym mikrobusem Volkswagena.

Data publikacji: 25.04.2017
Legenda motoryzacji wkracza na salony, a uściślając do… kuchni. Kombi (Type 2) marki Volkswagen to kultowy pojazd (kojarzony głównie z ruchem hipisowskim) i nie ma chyba na świecie człowieka, który nie widziałby go choć raz na oczy. Teraz jego charakterystyczny wygląd firma Gorenje przeniosła do swojej najnowszej lodówki. Poznajcie OBRB153BL.

Lodówka Gorenje OBRB153BL wyglądem nawiązuje do klasyki, ale jest naprawdę nowoczesnym urządzeniem. Świadczy o tym między innymi wysokiej klasy sprężarka oraz zaawansowany system wentylacji IonAir z dynamicznym chłodzeniem. Efektem jest równomiernie rozprowadzane zjonizowane powietrze, dzięki któremu temperatura w różnych częściach lodówki jest taka sama, a panujący w niej mikroklimat przypomina ten naturalny, przez co produkty dłużej pozostają świeże.

Lodówka Gorenje OBRB153BL

Podobnie jak kultowy mikrobus lodówka ma bardzo obszerne wnętrze. Dzięki pojemności wynoszącej prawie 260 litrów pomieści sporo żywności i zadba też o to, by przez długi czas pozostawała ona świeża. Czuwa nad tym między innymi szuflada FreshZone, w której panuje temperatura niższa niż w pozostałej przestrzeni, a przez to świetnie nadaje się do przechowywania owoców i warzyw oraz ryb i mięs. Bardzo interesującym rozwiązaniem jest też SimpleSlide, czyli system przesuwanych półeczek, które można dostosować do wyższych lub niższych butelek i pojemników.

Lodówka Gorenje OBRB153BL

Kolejne ciekawostki to: szuflada CrispZone z możliwością regulacji wilgotności, głębokie półki na drzwiach oraz LED-owe oświetlenie – dające bardzo dobrą widoczność, a energooszczędne. Ogólnie rzecz biorąc chłodziarko-zamrażarka Gorenje OBRB153BL może pochwalić bardzo niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną, czego najlepszym dowodem jest klasa efektywności A+++. Gdy zaś prądu zabraknie, żywność pozostaje bezpieczna przez następne 17 godzin.

Źródło: Gorenje

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.