/hamag/assets/bosch-kad90vb20-slider-jpg-10344.jpeg

Lodówka Bosch KAD90VB20 – nowoczesna wewnątrz i na zewnątrz

Pojemna chłodziarko-zamrażarka z NoFrost oraz dyspenserem wody i lodu. Oto Bosch KAD90VB20.

Data publikacji: 07.07.2017
Już na pierwszy rzut oka robi ogromne wrażenie – eleganckie, ciemne, aluminiowe wykończenie sprawia, że lodówka dla dużej rodziny KAD90VB20 firmy Bosch prezentuje się wyśmienicie. Najlepsze jest jednak to, że w parze z nowoczesnym wyglądem idą innowacyjne i ergonomiczne funkcje i technologie.

Jak na nowoczesną lodówkę przystało, nie mogło zabraknąć technologii NoFrost, która tak reguluje poziom wilgoci we wnętrzu urządzenia, by nigdy nie osadzał się w nim szron, co zaś bezpośrednio przekłada się na brak konieczności rozmrażania. Powietrze w środku jest ponadto w ciągłym ruchu – to już system MultiAirflow – dzięki czemu produkty dłużej pozostają świeże. Delikatna i równomierna cyrkulacja powietrza to także minimalizacja wahania temperatury i skrócenie czasu schładzania. Na to drugie dodatkowo wpływ ma funkcja SuperCooling, przeznaczona przede wszystkim do świeżo zakupionych produktów, które wkładamy do lodówki zaraz po przyjściu ze sklepu.

Lodówka Bosch KAD90VB20

Bosch KAD90VB20 to lodówka typu side-by-side, a więc taka, w której części chłodząca i zamrażająca znajdują się obok siebie. Na drzwiach do tej drugiej znajduje się dodatkowo kostkarka, która pozwala szybko uzyskać kostki lodu do napoju, by schłodzić go, gdy słońce nie daje wytchnienia. W tym miejscu znajduje się również dyspenser wody. Zamrażarka oferuje też funkcję SuperFreezing, która ma tylko jedno, ale za to niezwykle ważne zadanie: chronić produkty przed rozmrożeniem w momencie włożenia innych (cieplejszych) produktów. 

lodówka Bosch KAD90VB20

W środku znajduje się system szuflad i półek (także o regulowanej wysokości), które umożliwiają efektywne rozmieszczenie produktów. Na szczególną uwagę zasługują 2 MultiBoksy z falowanym dnem, które stanowią dobre miejsce do przechowywania owoców i warzyw. Wnętrze lodówki jest ponadto oświetlane LED-owo, co oznacza dużą widoczność i niskie rachunki za prąd. O te zresztą w ogóle nie trzeba się zbytnio martwić, jako że mamy tu do czynienia z klasą efektywności energetycznej A+.

Źródło: Bosch

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.