Lodówka BEKO z aktywnym jonizatorem

BEKO CNE 520E23 ZDX to zaawansowana lodówka, która zapewni przechowywanej żywności najlepsze warunki.

Data publikacji: 02.04.2017
BEKO to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek sprzętu AGD. W ofercie firmy znajdziemy wszystkie urządzenia, w które wyposażamy nasze kuchnie, a skoro tak to liczyć można między innymi na lodówki. W gronie najciekawszych modeli wymienić należy BEKO CNE 520E23 ZDX.

Wśród wartych uwagi rozwiązań warto wspomnieć tutaj między innymi o aktywnym jonizatorze, który systematycznie neutralizuje niechciane mikroustroje mogące powodować powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Dzięki zastosowaniu tego elementu można mieć tutaj również pewność, że zapachy wydzielane przez przechowywane produkty nie będą się ze sobą mieszały.

Producent zastosował tu również Active Fresh Blue Light, czyli światło o niebieskim zabarwieniu. Przekłada się to nie tylko na miły dla oka efekt wizualny, ale przede wszystkim na przedłużony proces fotosyntezy, przez co większość przechowywanych potraw jest w stanie dłużej zachowywać świeżość. Oczywiście nie zabrakło też popularnego systemu No Frost zapobiegającego osadzaniu się lodu we wnętrzu urządzenia. Dzięki temu BEKO CNE 520E23 ZDX nie wymaga rozmrażania.

BEKO CNE 520E23 ZDX

Pojemność chłodziarki wynosi 326 litrów. Prócz standardowych półek, balkoników czy pojemnika na warzywa znalazło się tu także miejsce na butelki oraz specjalna komora ZERO. Temperatura jest w niej niższa niż w innych częściach chłodziarki – mieści się w przedziale od 0°C do 2°C lub 3°C. Pozwala to na dłuższe przechowywanie produktów charakteryzujących się krótką datą przydatności do spożycia, chociażby wędlin czy ryb.

W przypadku zamrażarki liczyć należy się z pojemnością 124 litrów. Z zewnątrz BEKO CNE 520E23 ZDX przyciąga wzrok bardzo nowoczesną, estetyczną stylistyką. Uwagę zwraca również wbudowany dystrybutor wody pozwalający szybko pobierać chłodną wodę. Wiele osób doceni zapewne alarm otwartych drzwi, który będzie przypominał o ich ewentualnym niedomknięciu. Opcja zmiany kierunku otwierania drzwi pozwoli ustawić lodówkę w dowolnie wybranym miejscu.

Źródło: BEKO

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.