/hamag/assets/liebherr-sbses-8663-slider-jpg-9596.jpeg

Liebherr SBSes 8663 – lodówka side by side z linii Premium

Dla większej rodziny lodówka Liebherr SBSes 8663 powinna okazać się doskonała.

Data publikacji: 28.05.2017
Otwierasz podwójne drzwi, a Twoim oczom ukazuje się doskonale, LED-owo oświetlone 635 litrów przestrzeni, która tylko czeka na to, by wypełnić ją różnorakimi produktami. Nie będzie z tym większego problemu, bo system wyjmowalnych szuflad i półek VarioSpace pozwala ułożyć te elementy w taki sposób, by wszystko się zmieściło. Oto lodówka Liebherr SBSes 8663 w skrócie.

Liebherr SBSes 8663 to lodówka side by side, co oznacza, że zamrażarka znajduje się obok, a nie pod lub nad częścią chłodzącą. Takie rozwiązanie zapewnia większą wygodę użytkowania. Funkcje SuperCool i SuperFrost sprawiają, że wewnątrz urządzenia wytwarzają się rezerwy zimna, co z kolei przekłada się na to, że włożone produkty są błyskawicznie schładzane, co nie tylko gwarantuje im świeżość na dłużej, ale też pozwala obniżyć zużycie energii. Tej ta chłodziarko-zamrażarka i tak nie zużywa zbyt wiele, czego potwierdzeniem jest klasa efektywności energetycznej A+++. 

Lodówka Liebherr SBSes 8663

Wróćmy jednak do wnętrza. Tu czekają bowiem wytrzymałe i estetyczne półki z hartowanego szkła oraz szuflady BioFresh (z temperaturą nieco ponad 0 stopni Celsjusza, pozwalające zachować wartości odżywcze w warzywach i owocach) i VarioSafe (przystosowane do przechowywania słoików czy też torebek). Szuflady są zamontowane na teleskopowych szynach – oznacza to, że wyjmowanie produktów jest niezwykle wygodne, a w przypadku tak dużej lodówki jest to bardzo ważne.

Lodówka Liebherr SBSes 8663

Lodówka Liebherr SBSes 8663 wchodzi w skład linii Premium. Nie tylko zastosowane technologie, ale też wygląd jasno o tym świadczy. Wykończenie ze stali szlachetnej to gwarancja nienagannej estetyki, a przy okazji zwiększonej wytrzymałości. Na koniec warto dodać, że za te właśnie cechy urządzenie otrzymało certyfikat Red Dot Award 2017.

Źródło: Liebherr

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.