/hamag/assets/liebherr-dnml-43x13-slider-jpg-9528.jpeg

Liebherr DNml 43X13 to niedroga lodówka dla małej rodziny

W ofercie marki Liebherr znalazła się nowoczesna lodówka dla mniej wymagającej rodziny.

Data publikacji: 25.05.2017
Nie kosztuje dużo, a potrafi zapewnić wysoki poziom wygody, szczególnie mniejszej rodzinie. Lodówka Liebherr DNml 43X13 nie bez powodu wchodzi w skład tegorocznej linii Comfort szwajcarskiego producenta. Co konkretnie ma do zaoferowania?

Technologia DuoCooling, umożliwiająca niezależne regulowanie temperatur w komorach chłodzenia i zamrażania oraz zapobiegająca przed mieszaniem się zapachów produktów, to jedno z tych rozwiązań, które pozytywnie wyróżniają model DNml 43X13 na tle konkurencji. Zdecydowanie warto też wspomnieć o technologii NoFrost, która nie dopuszcza do osadzania się szronu wewnątrz, a przez to lodówka nie wymaga rozmrażania. Sprawia ona również, że produkty dłużej pozostają świeże, bo wewnątrz nie utrzymuje się nadmierna wilgoć.

Lodówka Liebherr DNml 43X13

Lodówka Liebherr DNml 43X13 jest także energooszczędna, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na wysokość rachunków za prąd. Może pochwalić się klasą efektywności energetycznej A++, na co pewien wpływ ma również zastosowanie LED-owego oświetlenia, przy okazji bardzo dobrze rozjaśniającego wnętrze urządzenia. Skoro już przy nim jesteśmy, to dodajmy, że mamy tu do czynienia z pojemnością 304 l, a producent zdecydował się na szklane półki o wysokiej wytrzymałości i rozmieścił je bez zarzutu. Po otwarciu drzwiczek oczom użytkowników ukazuje się również MagicEye – co to takiego? To wyświetlacz ułatwiający obsługę.

Lodówka Liebherr DNml 43X13

Wszystko to zostało zamknięte w wytrzymałej obudowie utrzymanej w stylu stali szlachetnej. Zewnętrzna powłoka jest odporna na zadrapania i pozostawianie odcisków palców, a do tego łatwa w czyszczeniu. Plusem, którego nie można zlekceważyć, jest też ergonomia drzwi – te mogą być otwarte pod prawie każdym kątem. Estetyka – jak widać na załączonych obrazkach – również jest nienaganna.

Źródło: Liebherr

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.