/hamag/assets/liebherr-cbnpes-5758-slider-jpg-9539.jpeg

Liebherr CBNPes 5758 – lodówka klasy Premium

Czym model Liebherr CBNPes 5758 zasłużył sobie na takie określenie?

Data publikacji: 26.05.2017
Jest energooszczędna, funkcjonalna i praktyczna. Lodówka Liebherr CBNPes 5758 reprezentuje klasę Premium, o czym doskonale świadczy już zresztą sam jej wygląd. Za estetykę urządzenie otrzymało dwie prestiżowe nagrody – Red Dot Award 2017 i Industrie Forum Design Award 2017.

Liebherr CBNPes 5758 to lodówka z tegorocznej linii Premium, która choć kosztuje niemało, to charakteryzuje się bardzo atrakcyjnym stosunkiem ceny do oferowanych możliwości. To, że jest to urządzenie z wyższej półki, widać już zresztą na pierwszy rzut oka – bardzo dobrze się prezentuje z tą swoją konstrukcją wykonaną ze stali szlachetnej. Co więcej obudowa została pokryta specjalną powłoką SmartSteel, która zapewnia wysoką ochronę przed odciskami palców, jak również różnego rodzaju zadrapaniami.

Lodówka Liebherr CBNPes 5758

Zajrzyjmy jednak do środka, bo to tu znajduje się to, co najbardziej zasługuje na uznanie. Po otwarciu drzwi naszym oczom ukazuje się oświetlona LED-owo przestrzeń o pojemności 381 litrów, którą bardzo dobrze można zagospodarować, dzięki systemowi wyjmowalnych szuflad i półek VarioSpace. Elementy zostały wykonane z hartowanego szła, które bardzo dobrze się prezentuje, a przy okazji zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Na kilka słów zasługują też komory BioFresh, w których utrzymywana jest temperatura na poziomie nieco ponad 0 stopni Celsjusza, a to idealne warunki dla warzyw i owoców, które zachowują dzięki temu swoje wartości. Szuflady ponadto automatycznie domykają się, podobnie zresztą jak drzwi urządzenia.

Lodówka Liebherr CBNPes 5758

Lodówka Liebherr CBNPes 5758 to także technologie: DuoCooling (odrębne ustawienia dla chłodziarki i zamrażarki), NoFrost (brak szronu i długa świeżość produktów) i Power Cooling (szybkie schładzanie nowo włożonych produktów). Całości dopełnia zaś 7-calowy wyświetlacz, który pozwala w prosty sposób dostosować parametry działania urządzenia lub wybrać jedno z zaprogramowanych ustawień, takich jak Oszczędność Energii, WydajnośćMax, Wakacje czy PartyMode.

Źródło: Liebherr

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.