/hamag/assets/beurer-by-60-slider-jpg-9712.jpeg

Laktator elektryczny i ręczny w jednym – Beurer BY 60

Jeśli chcesz czerpać korzyści z laktatora ręcznego i elektrycznego, to Beurer BY 60 jest modelem dla Ciebie.

Data publikacji: 02.06.2017
Młode mamy coraz częściej wybierają laktatory elektryczne, które są bardziej delikatne, a zarazem efektywne. Nie wymagają też żadnego wysiłku, bo pokarm odciąga się sam. Niektóre kobiety preferują jednak bardziej uniwersalne laktatory ręczne – raz, że dzięki bezgłośnej pracy można z nich korzystać także w nocy, a dwa – nie potrzebują do działania prądu. W tych drugich nie ma się też co popsuć. A czy można połączyć zalety jednego i drugiego urządzenia? Można – BY 60 marki Beurer to najlepszy dowód.

Laktator Beurer BY 60 wykorzystuje technologię próżniową i pozwala czerpać maksimum korzyści z obu rozwiązań. Jest to bowiem laktator elektryczny z funkcją laktatora ręcznego – w zależności od swoich potrzeb możesz więc skorzystać z pierwszej lub drugiej opcji. Uniwersalność i niezawodność są zatem niezaprzeczalnymi plusami tego urządzenia, ale zdecydowanie nie jedynymi. 

Laktator Beurer BY 60

Beurer BY 60 jest przede wszystkim delikatnym laktatorem. Producent postarał się o to, by urządzenie wiernie symulowało naturalne ssanie, a Ty sama możesz dostosować jego pracę, wybierając jeden z 10 poziomów stymulacji oraz 10 poziomów odsysania. Dodatkowo wystarczy, że wybierzesz te ustawienia raz, a zostaną one zapisane w pamięci urządzenia. Silikonowe poduszki również mają duży wpływ na komfort korzystania z laktatora. Nie musisz obawiać się także o bezpieczeństwo, jako że jest to wyrób medyczny.

Laktator Beurer BY 60

Z urządzenia w wersji elektrycznej można korzystać zarówno w trybie przewodowym, jak i bezprzewodowym (stosując standardowe baterie AA). Sama obsługa jest prosta, dzięki dobrze opisanym funkcjom i przejrzystemu wyświetlaczowi. Laktator Beurera to także komplet akcesoriów: dwie butelki i naturalnie uformowany smoczek silikonowy, pokrywka oraz uchwyt. Wszystkie akcesoria mogą być bezpiecznie dezynfekowane.

Źródło: Beurer

Zobacz także

Dziecko / #News

ikea-dd-icon-jpg-13202

Nic tak nie cieszy jak uśmiech dziecka

Ile osób, tyle odpowiedzi na pytanie o to, jaki jest idealny prezent na Dzień Dziecka. I nie chodzi tu o konkretny przedmiot, ale nawet o samą jego charakterystykę.

Dziecko / #Artykuł

classic-jpg-11973

Prezenty dla dziecka na gwiazdkę – top 5!

Prezenty na gwiazdkę dla dziecka – niech bawią, uczą i dają moc radości!

Dziecko / #News

women-of-nasa-classic-jpg-11672

Women of NASA – klocki dla dziewczyn

Mimo że coraz częściej krytykuje się stereotypowe podejście do zabawek, nadal funkcjonuje przeświadczenie, że lalki są dla dziewczyn, a rakiety dla chłopców. Klocki Women of NASA to prawdziwy hit!