Laica Big Milano J81AB – zawsze dostępna (i zdrowa) woda

Dzbanki do filtrowania wody cieszą się rosnącą popularnością. Jeśli jeszcze takiego gadżetu nie posiadasz, warto to zmienić.

Data publikacji: 20.06.2017
Woda jest nam niezbędna to przerwania. Nie tylko zatem powinniśmy, ale wręcz musimy ją pić. Ważne, aby pamiętać nie tylko o odpowiednich ilościach, ale również należytej jakości. W kranie nie zawsze można na nią liczyć, kupowanie wody mineralnej bywa kosztowne i męczące. Rozwiązanie? Na przykład Laica Big Milano J81AB.

Jest to dzbanek do filtrowania wody, a nie będzie przesadą stwierdzenie, iż tego typu sprzęty kuchenne cieszą się rosnącą popularnością. To zresztą tendencja, która może cieszyć. Przy relatywnie niewielkim wydatku zyskuje się bowiem stały dostęp do wody o odpowiedniej jakości.

Używając Laica Big Milano J81AB liczyć można, iż filtrowanie wody kosztować będzie tylko kilkanaście groszy za litr. Jeden wkład do filtrowana wody wystarcza tu bowiem na miesiąc (maksymalnie 150 litrów). Oczywiście najważniejsze jest tutaj to, że jednocześnie uwalniania jest ona od szkodliwych substancji, co nie tylko wpływa na nasze zdrowie, ale również poprawia smak i wygląd napojów oraz posiłków.

Laica Big Milano J81AB

Niewątpliwym atutem Laica Big Milano J81AB jest bez wątpienia duża pojemność 3.7 litra, która znacząco poprawia komfort użytkowania, nie zmusza do częstego napełniania dzbanka.

Podobnie odnieść należy się do sporych rozmiarów otworu do wlewania wody, odpowiednio wyprofilowanego dzióbka czy wreszcie solidnego, zapewaniającego pewne przenoszenie dzbanka uchwytu. Stylistyka jest minimalistyczna, bardzo estetyczna. Całość uzupełnia wbudowany wskaźnik zużycia wkładu (elektroniczny). Jeśli chodzi natomiast o samą wymianę wkładów to jest ona na tyle prosta, że nikomu się powinna sprawić najmniejszych trudności.

Źródło: Laica

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!