/hamag/assets/piekarnik-samsung-slider-jpg-8004.jpeg

Kup piekarnik Samsung i odbierz prezent

Prezentem jest zestaw, który sprawi, że zostaniesz mistrzynią domowych wypieków.

Data publikacji: 26.02.2017
Planujesz w najbliższym czasie zakup nowego piekarnika? Samsung daje właśnie jeszcze jeden powód, by wybrać jeden z jego produktów. Do każdego zakupionego urządzenia koreański producent dorzuca zestaw, z którym będziesz mogła zostać mistrzynią słodkich wypieków.

Bakalie firmy Bakalland oraz produkty i dodatki do ciast Delecta – oto główna część prezentu, który Samsung ma dla nabywców jego piekarników. Do tego wszystkiego dorzuca jeszcze „Małą Księgę Ciach”, czyli książkę, która pozwoli Ci zostać wspomnianą mistrzynią słodkich wypieków, dzięki licznym poradom i cukierniczym inspiracjom wprost od najznakomitszych ekspertów. 

Taką słodką niespodziankę otrzyma każdy, kto między 24 lutego a 14 kwietnia kupi jeden, samodzielnie wybrany piekarnik firmy Samsung i zarejestruje się na stronie internetowej www.kuchnia.samsung.pl. Tam też znajdziesz wszystkie szczegóły na temat promocji oraz jej regulamin.

piekarnik Samsung

Zestaw do domowych wypieków to tylko jeden z licznych powodów, dla których warto rozważyć zakup piekarnika właśnie tego producenta. Jakie są inne? Oczywiście – praktyczne funkcje i nowoczesne technologie. Jedną z nowinek jest rozwiązanie Dual Cook, które umożliwia równoczesne pieczenie dwóch różnych dań, bez obaw o to, że ich smaki się wymieszają. Nic nie stoi na przeszkodzie, by jednocześnie piec mięso i ciasto.

Kolejne ciekawe technologie zastosowane w piekarnikach Samsunga to Auto Cook (wyświetlanie przepisu na ekranie urządzenia), Smart Home (zdalne monitorowanie i sterowanie piekarnikiem za pomocą smartfona), Speed Oven (funkcja mikrofali) oraz wnętrze pokryte ceramiczną powłoką, która jest antybakteryjna, odporna na zarysowania i niezwykle prosta w czyszczeniu. Plusem jest też szeroka oferta – nie tylko pod względem funkcjonalności, ale też wyglądu poszczególnych modeli.

Źródło: Samsung

Zobacz także

Piekarniki / #News

candy-piekarnik-icon-jpg-12444

Jak wybrać piekarnik? Zwracaj uwagę na te rzeczy

Przedstawiamy najważniejsze rzeczy, jakie należy brać pod uwagę przy wyborze piekarnika do domu.

Piekarniki / #News

philips-3100-series-ep3550-00-b.jpg

Amica przedstawia piekarniki, które imponują nie tylko wyglądem

Amica EB7551 FINE SOFT i EB65212 FINE to piekarniki do zabudowy – eleganckie i funkcjonalne.

Piekarniki / #News

freggia-oeme45-classic-jpg-9726

Kompaktowy i sprytny, taki jest nowy piekarnik Freggia

Mimo niewielkich gabarytów, Freggia OEME45 to w pełni funkcjonalny piekarnik.