/hamag/assets/amica-zabudowa-slider-jpg-8384.jpeg

Kuchenne rewolucje z firmą Amica

Kup sprzęt Amica, odbierz pieniądze na kolejny sprzęt Amica i weź udział w konkursie, by wygrać jeszcze więcej.

Data publikacji: 20.03.2017
Jeżeli zaplanowaliście na wiosnę kuchenne rewolucje i zamierzacie wymienić przynajmniej część domowego sprzętu, to być może zainteresuje was promocja przygotowana przez cenionego polskiego producenta Amica. Zasada jest prosta: kupujecie urządzenia i odbieracie pieniądze, za której kupicie ich jeszcze więcej.

Kuchnia to przede wszystkim przygotowywanie posiłków. Dlatego też zabawa rozpoczyna się od zakupu zestawu, na który złoży się piekarnik Amica oraz płyta grzewcza tego producenta (za minimum 499 złotych). Każdy, kto między 15 marca a 15 maja tego roku zdecyduje się na taki nabytek, po czym zarejestruje zakup na stronie internetowej, otrzyma kartę przedpłaconą Visa. Na niej znajdą się pieniądze, które można przeznaczyć na dalsze zakupy – 250 zł w przypadku płyty gazowej lub 300 zł, jeśli zdecydujecie się na płytę indukcyjną. Taka kwota powinna okazać się idealna na zakup mniejszego sprzętu AGD, takiego jak czajnik elektryczny, toster, blender czy sokowirówka. 

Wiosenna promocja Amica

Promocja Amica pod różnymi nazwami dostępna jest w sklepach sieci Saturn, Media Markt, Neonet, MyCenter i Media Expert. Szczegółowe informacje na jej temat (wraz z listą objętych nią produktów) możecie znaleźć na stronie akcji: amica.pl/promocjazabudowa.

Na tym jednak nie koniec. W jeden prosty sposób można zwiększyć swoją szansę na kolejny zastrzyk gotówki lub nagrodę specjalną. Wystarczy, po wzięciu udziału w promocji, wypełnić ankietę przygotowaną przez firmę Amica i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. To oznacza automatyczne wzięcie udziału w konkursie, w którym do wygrania jest voucher na zakupy o wartości 2 tysięcy złotych oraz stuprocentowy zwrot pieniędzy wydanych na zakup promocyjnego zestawu piekarnik+płyta. Jeśli więc planujecie takie zakupy, to szkoda byłoby nie skorzystać.

Źródło: Amica

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.