Krups Nespresso Prodigio XN410T – inteligentny ekspres do kawy

To proste w obsłudze urządzenie, z którym przygotujesz doskonałą kawę.

Data publikacji: 02.06.2016
Krups Nespresso Prodigio XN410T to inteligentny ekspres ciśnieniowy do kawy, w każdym tego słowa znaczeniu. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze i ma szereg funkcji poprawiających wygodę użytkowania.

Przede wszystkim ekspres ciśnieniowy Krups Nespresso Prodigio XN410T wyróżnia się tym, że można nim sterować za pośrednictwem urządzenia mobilnego (smartfona lub tabletu) połączonego za pośrednictwem Bluetootha. Jakie daje to korzyści? Podstawową jest, oczywiście, możliwość przygotowania kawy z każdego miejsca w mieszkaniu, nawet z łóżka – później wystarczy już tylko wyjść spod kołdry, a aromatyczny, brązowy napar będzie już czekał. 

Ekspres ciśnieniowy Krups Nespresso Prodigio XN410T

Bezprzewodowe sterowanie to niejedyna istotna cecha tego urządzenia. Ekspres ciśnieniowy Krups Nespresso Prodigio XN410T charakteryzuje się również prostotą obsługi. Panel dotykowy ułatwia sterowanie – z jego poziomu dostosujemy między innymi najważniejszy z parametrów, a więc ilość wody. Sprzęt automatycznie zapamięta też Twoją ulubioną wielkość filiżanki kawy – ristretto, espresso lub lungo.

Ekspres ciśnieniowy Krups Nespresso Prodigio XN410T samodzielnie kontroluje poziom wody, co pozwala zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom. Zbiornik na wodę o pojemności 800 ml jest odłączany, a więc jego uzupełnianie nie stanowi żadnego problemu. Urządzenie automatycznie wyrzuca też opróżnione kapsułki do specjalnie przygotowanego pojemnika na odpady, a w przypadku jego zapełnienia, informuje o tym użytkownika. Wszystko to, by uczynić przygotowywanie kawy jeszcze bardziej wygodnym. 

Ekspres ciśnieniowy Krups Nespresso Prodigio XN410T

Krups Nespresso Prodigio XN410T to ekspres wytwarzający ciśnienie na poziomie 19 barów, a więc wystarczające do zastosowań domowych. Plusem tego urządzenia bez wątpienia jest również wysoka wydajność i krótki czas nagrzewania, który wynosi zaledwie nieco ponad 40 sekund. Ekspres wykorzystuje kapsułki, co oznacza, że możesz dobrać kawę wedle własnych preferencji – bardziej lub mniej intensywną i o różnych aromatach.

Źródło: KrupsSprawdź ceny

Zobacz także

Ekspresy do kawy / #News

nivona-caferomatica-icon-jpg-12753

Szybki sposób na 17 kaw - nowe ekspresy Nivona CafeRomatica

Nivona CafeRomatica 820 i CafeRomatica 825 to ekspresy dla prawdziwych kawoszek i kawoszy – same radzą sobie świetnie, ale też są otwarte na zmiany. O co chodzi? Ano o to, że…

Ekspresy do kawy / #Galeria

kamil_pytel_woskowy_ul_635.jpg

Top 10: Ekspresy ciśnieniowe

Aromatyczna mała czarna o poranku każdego dnia? Z tymi ekspresami zrobisz sobie prawdziwą kawową przyjemność!

Ekspresy do kawy / #Artykuł

classic-jpg-6841

Rozgrzewające kawy na zimę

Jak zaparzyć kawę idealną? Jaki ekspres do kawy wybrać?