Komfortowe pranie z Freggia WISE126A

Pralka Freggia WISE126A zapewnia użytkownikowi bardzo wysoki komfort obsługi. Jest przy tym naprawdę efektywna.

Data publikacji: 12.04.2017
Freggia nie jest może na naszym rynku najpopularniejszą marką urządzeń AGD, ale przynajmniej na niektóre jej propozycje z pewnością warto zwracać uwagę. Jednym z najlepszych przykładów może być tutaj pralka Freggia WISE126A.

Cechuje się ona bębnem z czterema mieszaczami oraz zwiększoną ilością otworów, dzięki czemu bardzo delikatnie obchodzić będzie się z ubraniami czy bielizną. Dodać trzeba do tego, iż producent zdecydował się na bardzo dużą liczbę programów. Jest ich tutaj aż 19, przez co nie ma problemów z wybraniem odpowiedniego dla konkretnego rodzaju tkanin.

Z pomocą przyjść może też kilka funkcji dodatkowych. To między innymi opcja Turbo, możliwość zaplanowania dodatkowego płukania, tryb eliminacji zagnieceń czy popularna opcja opóźnienia startu.

Pralka Freggia WISE126A zapewnia użytkownikowi bardzo wysoki komfort obsługi. To zasługa między innymi dużego otworu i drzwi otwierających się do 180 stopni, co pozwala na bezproblemowy załadunek i rozładunek prania. Podobać może się też czytelny wyświetlacz graficzny ze sterowaniem dotykowym oraz solidnych rozmiarów przełącznik z odpowiednimi oznaczeniami.

Freggia WISE126A

Zastosowanie solidnych amortyzatorów sprawiło, iż skutecznie niwelowane są tutaj wibracje, pralka nie jest też głośna, a jednocześnie bardzo energooszczędna. Najlepiej świadczy o tym klasa efektywności energetycznej A +++. Obudowę pomalowano metodą kataforezy, nie trzeba obawiać się zatem o korozję.

Zadowolone z zakupu będą tu osoby przywiązujące dużą wagę do kwestii bezpieczeństwa. Producent potraktował ją bowiem bardzo poważanie i zaimplementował kilka ważnych rozwiązań. Spodziewać można się ochrony przed przelaniem, zabezpieczenia przed zbyt dużym spienianiem, a także kontroli rozłożenia wsadu, elektronicznego systemu wykrywania błędów i ważnej dla każdego rodzica blokady przed dziećmi.

Źródło: Freggia

Zobacz także

Pralki / #Artykuł

classic-jpg-12285

Jaką pralkę wybrać? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką pralkę kupić, to dobrze trafiłeś. Przedstawiamy 10 najlepszych pralek w różnych cenach, w zależności od zasobności portfela znajdziesz tu pralkę dla siebie. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki w 2020 roku.

Pralki / #Artykuł

samsung-ai-control-icon-jpg-13075

Ta pralka chce Cię poznać

Piorą szybciej i oszczędniej, a do tego są inteligentne i delikatne dla tkanin. Nowe pralki Samsung AI Control są w stanie skutecznie zwiększyć twój komfort, a to tylko początek wyliczanki.

Pralki / #Test

classic-jpg-12915

Pralka Samsung WW10M86INOA - czy warto inwestować w nowoczesne technologie?

Samsung QuickDrive WW10M86INOA to dopracowana w każdym detalu pralka z półki premium. Jest cicha, bardzo pojemna, gwarantuje znaczne przyśpieszenie procesu prania, energooszczędność i wydajność na lata. Czy jest warta inwestycji?