/hamag/assets/liebherr-cnef-5715-slider-jpg-9545.jpeg

Komfort w kuchni z lodówką Liebherr CNef 5715

Liebherr CNef 5715 to chłodziarko-zamrażarka dla wymagających.

Data publikacji: 25.05.2017
Jeśli chcesz cieszyć się w swojej kuchni maksymalnym poziomem komfortu, Liebherr CNef 5715 to lodówka, dzięki której możesz to osiągnąć. Jest to najbardziej zaawansowany model z linii Comfort w tegorocznej ofercie szwajcarskiego producenta. W jaki konkretnie sposób gwarantuje takie możliwości?

Zacznijmy od tego, że Liebherr CNef 5715 to chłodziarko-zamrażarka, która pomimo tego, że jest wyposażona w szereg nowoczesnych technologii, pozostaje energooszczędna, czego najlepszym potwierdzeniem jest klasa efektywności energetycznej A+++. O jakich konkretnie technologiach mówimy? Przede wszystkim o NoFrost, czyli specjalnym wentylatorze, który skutecznie mrozi żywność, a nie dopuszcza do tworzenia się szronu wewnątrz urządzenia. Zalety są dwie – produkty dłużej pozostają świeże, a rozmrażanie nie jest konieczne.

Lodówka Liebherr CNef 5715

Lodówka Liebherr CNef 5715 oddaje do Twojej dyspozycji pojemność 402 l i system VarioSpace, pozwalający ułożyć szuflady i półki według własnych potrzeb i preferencji. Technologia BioCool sprawia, że w szufladach panują doskonałe warunki do przechowywania warzyw i owoców, a PowerCooling zapewnia szybkie schładzanie dopiero co włożonych do środka produktów. Szybkie schładzanie i mrożenie jest też możliwe dzięki funkcjom SuperCool i SuperFrost – odpowiednio dla chłodziarki i zamrażarki. W tym miejscu trzeba bowiem wspomnieć, że w środku znajdują się dwa niezależne obiegi chłodnicze (to technologia DuoCooling). Wnętrze jest poza tym doskonale oświetlone dzięki diodom LED.

Lodówka Liebherr CNef 5715

Obsługa urządzenia jest prosta, dzięki 2,4-calowemu ekranowi dotykowemu wbudowanemu w drzwi. Czyszczenie zaś nie stanowi problemu – w środku za sprawą technologii NoFrost, na zewnątrz zaś dzięki powłoce SmartSteel, zapewniającej przy okazji wysoką odporność na zadrapania. Stalowe wykończenie sprawia też, że lodówka Liebherr CNef 5715 prezentuje się naprawdę dobrze.

Źródło: Liebherr

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.