Koenic KBL 713 – mikser-koktajler

Koenic KBL 713 to wielofunkcyjny mikser, który najlepiej radzi sobie z koktajlami.

Data publikacji: 12.08.2016
Myśląc o wyposażeniu funkcjonalnej kuchni, nie możesz zapomnieć o stojącym mikserze. Jedno czego można być pewnym, to że takie urządzenie przyda się w domu niejednokrotnie. Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego dla siebie miksera? Cechami, na które należy zwrócić uwagę, są przede wszystkim duża moc, prosta obsługa oraz łatwe mycie (szczególnie z tym ostatnim bywają problemy). Doskonale w ten opis zdaje się wpisywać model KBL 713 niemieckiego producenta Koenic.

Koenic KBL 713 to mikser stojący, którego największą zaletą jest wydajność. Urządzenie zostało wyposażone w mocarny, 700-watowy silnik, który rozpędza czteroskrzydłowe ostrza do ogromnej prędkości. Ostrza te zostały wykonane ze stali szlachetnej, dzięki czemu są wytrzymałe oraz radzą sobie nawet z najtwardszymi i najbardziej uciążliwymi składnikami. Sprzęt ten zmiksuje dosłownie wszystko.

Szklany pojemnik miksera Koenic KBL 713 ma sporą pojemność, bo aż 1,3 litra. Możliwe jest więc efektywne przygotowanie deseru, czy też zdrowego, owocowego koktajlu dla całej rodziny, za jednym razem. 

Mikser Koenic KBL 713

Mikser Koenic KBL 713 został wyposażony w dwustopniową regulację prędkości, dzięki której możesz dostosować parametry działania urządzenia do własnych preferencji. Jest także dodatkowy tryb pulsacyjny, który pomaga w uzyskaniu optymalnej konsystencji ciasta, koktajlu czy też czegokolwiek, na co masz ochotę. W przygotowaniu doskonałego deseru lub napoju przydatny okazuje się też otwór w pokrywie, sprawiający że nie jest konieczne jej całe zdejmowanie. 

Dzięki solidnym, zwieńczonym gumą nogom urządzenie stabilnie stoi podczas pracy na swoim miejscu. Po zakończonym działaniu jest nie mniej komfortowo. Wystarczy rozebrać mikser na części (pojemnik, ostrze, pokrywa i miarka), po czym wszystkie je włożyć do zmywarki. Jak widzisz, czyszczenie nie stanowi w przypadku urządzenia Koenic KBL 713 żadnego problemu. 

Źródło: Koenic

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.