/hamag/assets/livia-slajder-1-jpg-7488.jpeg

Kłopotliwy okres? Wyłącz ból!

Każda kobieta wie, jak uciążliwy może być okres. Wahania nastroju, bolesne skurcze i dyskomfort to niestety codzienność. A gdyby tak wyłączyć ból?

Data publikacji: 25.01.2017

Nieznośny ból związany z menstruacją to comiesięczny problem wielu z nas. Walczymy z nim na różne sposoby: kompresami, herbatkami ziołowymi lub tabletkami. Nie zawsze jest to jednak skuteczne. Livia to opcja dla tych, którzy od tradycyjnych metod wolą angażować najnowsze technologie. Tam, gdzie zawodzą tabletki czy masaże, może pomóc niewielka kostka.

Livia to pierwsze skuteczne rozwiązania, które nie wymaga wprowadzania środków przeciwbólowych do organizmu. By pozbyć się bólu menstruacyjnego, wystarczy tylko podłączyć Livię i kliknąć przycisk. Specjalne diody pobudzą odpowiednie nerwy, które zablokują przekazywanie informacji o bólu do mózgu. Ten sposób ma wiele zalet – działa natychmiast, nie wymaga wprowadzania do organizmu leków, nie wywołuje skutków ubocznych, a także działa dopóki pojawia się ból. Livia wykorzystuje tzw. „Gate Control Theory”, która oznacza, że pobudzone nerwy są zajęte i w ten sposób zamykają „bramę dla bólu”, nie jest on więc transmitowany dalej. Jest to całkowicie bezpieczna metoda, wyjątkowo prosta w obsłudze, a co ważne także niezwykle dyskretna. Doceni ją każda dziewczyna, dla której okres oznacza ciągłą walkę z bólem.

Livia jest wielkości niewielkiego odtwarzacza mp3 – można swobodnie przypiąć ją do spodni lub schować do kieszeni. Główne urządzenie połączone jest ze specjalną nakładką – elektrodą w kształcie kwiatka, która blokuje ból. Elektrodę należy przyczepić delikatnie do brzucha. Potem, aby Livia zaczęła niwelować ból, wystarczy jedynie kliknąć – urządzenie non-stop będzie dbało o nasze dobre samopoczucie. Livia dostępna jest w wielu żywych kolorach, które można dopasować do swoich preferencji oraz stroju. Nakładki kolorystyczne można wymieniać w każdej chwili. W zestawie wartym 149 dolarów znajdziemy urządzenie z kablem i dwoma elektrodami, jedną nakładkę kolorystyczną, a także pudełko i kabel USB umożliwiający ładowanie. Dostępne będą także zestawy z większą ilością kolorów oraz wydania ekskluzywne, takie jak Livia Spa Package rozszerzona o minizestaw relaksacyjny mający poprawić humor w trudnych dniach okresu.


 

Źródło: Livia

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.