/hamag/assets/samsung-wind-free-slider-jpg-9823.jpeg

Klimatyzatory Samsung Wind-Free – jest chłód, nie ma wiatru

Do tematu ochładzania klimatyzatory Samsung Wind-Free podchodzą na spokojnie.

Data publikacji: 08.06.2017
Po zdającej się ciągnąć w nieskończoność zimie, do Polski wreszcie zawitało lato. Słońce wyraźnie daje o sobie znać, co bez wątpienia cieszy wczasowiczów, ale jednocześnie męczy tych, którzy muszą pozostać w biurach lub domach. Nie musi jednak męczyć, bo mamy przecież klimatyzatory. Samsung ponadto zapewnia, że jego nowe urządzenia Wind-Free niwelują wszystkie wady dotychczasowych rozwiązań tego typu.

Jeśli klimatyzator kojarzy Ci się z głośnym, męczącym i nieprzyjemnie dmuchającym sposobem na obniżenie temperatury w pomieszczeniu, to znaczy, że masz podobne doświadczenia do milionów ludzi. Chcąc się z tym rozprawić, firma Samsung opracowała technologię Wind-Free, która zasługiwać ma na określanie jej mianem „innowacyjnej”. Jest to mianowicie układ 21 tysięcy mikrootworów, które mają skutecznie ochładzać powietrze w pokoju, a jednocześnie prowadzić na tyle delikatny nawiew, by nie powodować gęsiej skórki.

Klimatyzatory Samsung Wind-Free

Lekki wiaterek nie brzmi jak coś, co może efektywnie obniżyć temperaturę? Faktycznie ochładzanie następuje tutaj w nieco bardziej delikatny sposób. Jeśli jednak potrzebujemy szybkich efektów, można skorzystać z drugiego biegu. Co ciekawe, można go aktywować zanim pojawimy się w domu – dzięki aplikacji mobilnej Smart Home od Samsunga.

Klimatyzatory Samsung Wind-Free

Klimatyzatory Samsung Wind-Free mają trójkątną konstrukcję, która zapewniać ma bardziej precyzyjne rozprowadzanie powietrza w pomieszczeniu. Wysokiej klasy podzespoły sprawiają ponadto, że podczas pracy sprzęt ten jest praktycznie niesłyszalny. To nie przesada, jako że deklarowany hałas generowany przez urządzenia nie przekracza 19 dB(A), a jest to poziom porównywalny z szeptem. Klimatyzator spokojnie może więc pozostawać w aktywności także wtedy, gdy nasz czas aktywności się już skończy i położymy się spać.

Źródło: Samsung

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.