/hamag/assets/kitten-fur-slajd-jpg-11086.jpeg

Kitten Fur – perfumy dla zwierzoluba

Zapach betonu, ciasteczek czy pieniędzy. Projektanci perfum nie boją się eksperymentować. Wśród nietypowych propozycji jest też coś dla kociarzy – Kitten Fur.

Data publikacji: 25.09.2017

Prawdziwa kocia mama lub kociarz z powołania uwielbiają nie tylko koty we wszelkich rasach i odmianach, ale też bez względu na wszystko. Niestraszne są im takie niedogodności jak sierść w kawie, regularnie zrzucane paprotki z parapetu czy pazury ostrzone na ich kolanach. Koty nieodzownie wywołują w nich rozczulenie, dlatego kociarze chętnie sięgają do swych kieszeni, by zakupić dla swoich podopiecznych smakołyki, zabawki, posłania, a nawet ubranka. Co jednak, kiedy muszą rozstać się z pupilem? Mogą przypomnieć sobie o cudownych chwilach spędzonych razem, np. dzięki specjalnym... kocim perfumom, czyli Kitten Fur.

Za zapach Kitten Fur odpowiada marka Demeter, która specjalizuje się w tworzeniu perfum dających szczęście i wywołujących uśmiech. W tę filozofię świetnie wpisuje się flakon o zapachu kociego futra. Od razu trzeba zaznaczyć, że marka podeszła do zadania bardzo poważnie. Prace nad perfumami zajęły im aż 15 lat, ale efekt jest idealny, a w dodatku wykorzystano w nim wyłącznie naturalne, organiczne składniki. Przy produkcji nie ucierpiał rzecz jasna żaden kot. Skąd pomysł na nietypowy zapach?

– Wasza kolekcja perfum powinna obejmować coś więcej niż tylko klasyczne zapachy od znanych marek. To tak, jakbyście w szafie mieli tylko suknie wieczorowe – piękne, ale nieodpowiadające temu, czego potrzebujecie na co dzień. A potrzebujecie również czegoś wygodnego – podkreśla Christopher Brosius, właściciel marki. Perfumy przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Cena produktów pachnących kotem, w zależności od formy i wielkości opakowania wynosi od 6 do 40 dolarów. Pierwsi użytkownicy mają mieszane uczucia – dla niektórych w Kitten Fur przeważa zapach sierści, żwirku i ryby, inni zaś doszukują się w nim zapachu domu i świeżo wypieczonego chleba. Demeter słynie z nietypowych zapachów – w sklepie marki do tej pory znalazły się m.in. perfumy pachnące pizzą, noworodkiem, modeliną, okładką książki lub czystą skórą, a nawet waszym znakiem zodiaku czy krakersami – łącznie dostępnych jest ponad 100 intrygujących i zaskakujących propozycji. Skusilibyście się na którąś z nich?

 

Źródło: Allure / Demeter / Kobieta WP

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.