/hamag/assets/kitchenaid-mini-slider-jpg-8276.jpeg

KitchenAid Mini – mikser do małej kuchni

Co ważne, mniejszy nie znaczy w tym przypadku gorszy. Funkcjonalność i jakość są tu na najwyższym poziomie.

Data publikacji: 14.03.2017
Klasyczny KitchenAid jest jednym z najlepiej ocenianych mikserów stacjonarnych. Kontynuując jego tradycję producent przygotował jego wersję Mini, która sprawdzi się przede wszystkim w mniejszych kuchniach.

KitchenAid Artisan Mini (KSM3311XHT) jest o 20 procent mniejszy i o 25 procent lżejszy niż podstawowa wersja tego miksera, a jednocześnie oferuje dokładnie taką samą moc, 250 watów. Dzieli z nim także funkcjonalność, na czele z regulacją prędkości w zakresie aż 10 stopni, co pozwala osiągnąć zawsze doskonałe rezultaty, niezależnie od tego, jaki przepis realizujemy. Pojemność misy na poziomie 3,3 litrów może wydawać się niewielka, ale w większości przypadków powinna być w zupełności wystarczająca. 

Mikser stacjonarny KitchenAid Artisan Mini

Artisan Mini odziedziczył po starszym bracie wszystko, za co cieszy się on takim uznaniem i dzięki czemu przygotowanie deserów z jego pomocą jest tak komfortowe i przyjemne. Mamy zatem wygodną konstrukcję z odchylaną głowicą (co ułatwia wymianę przystawek oraz dodawanie kolejnych składników do ciasta), wydajne komponenty, które jednocześnie cechują się wysoką kulturą pracy, niezaprzeczalną stabilność pracy, perfekcyjne miksowanie dzięki efektywnemu napowietrzaniu, no i wreszcie bezkompromisową jakość.

Mikser stacjonarny KitchenAid Artisan Mini

Mikser stacjonarny KitchenAid Artisan Mini przychodzi do nas z zestawem trzech akcesoriów – do mieszania, ugniatania i zacierania składników. Producent oferuje również możliwość dokupienia dodatkowych końcówek, między innymi takich, które zmieniają urządzenie w wyciskarkę do soków lub tarkę spiralną do warzyw. Ciekawostką może być również obecność aż 10 wariantów kolorystycznych do wyboru: od czerwieni i różu, przez biel i czerń, aż po zieleń i niebieski. Dzięki temu bez problemu wkomponujemy mikser w wystrój naszej małej kuchni.

Źródło: KitchenAid, Amazon

Zobacz także

Miksery i blendery / #Galeria

classic-jpg-10408

Top 5: Blendery kielichowe

Blender kielichowy to niezbędnik w każdej kuchni. Rozdrabnia, miesza, kruszy, a nawet wyrabia ciasto czy przygotowuje kremowe zupy. Wszystko zależy od modelu. Oto nasz subiektywny wybór pięciu najlepszych urządzeń, który ułatwi zakupowe szaleństwa.

Miksery i blendery / #Test

classic-jpg-10255

Test blendera kielichowego Philips HR2106/00

Philips HR2106/00 to niedrogi, ale skuteczny sprzęt do przygotowywania koktajli i zielonych smoothies!

Miksery i blendery / #News

wybielanie_zebow_classic.jpg

Morphy Richards 48954 – funkcjonalny mikser idealny do domowych wypieków

Morphy Richards 48954 to mikser ręczny, który może pochwalić się dobrym silnikiem oraz ergonomiczną obudową.