/hamag/assets/beurer-fc-72-slider-jpg-9961.jpeg

Jonowa pielęgnacja twarzy z Beurer FC 72

Poprawia ukrwienie, głęboko oczyszcza i nawilża twarz, pomaga walczyć z trądzikiem i ze zmarszczkami.

Data publikacji: 18.06.2017
Skutecznie otwiera pory, głęboko oczyszcza i nawilża oraz efektywnie pobudza krążenie krwi. Oto co dokładnie potrafi jonowa sauna twarzy FC 72 marki Beurer, stworzona po to, by każda kobieta mogła wykonać taki pielęgnacyjny zabieg komfortowo, w swoim domowym zaciszu.

Jonizator do twarzy, bo tak właściwie należy nazywać to urządzenie, ma dwa zadania, które stanowią podstawę pielęgnacji twarzy – skuteczne oczyszczanie i głębokie nawilżanie. Generowanie kropelek wielokrotnie mniejszych niż ma to miejsce w przypadku zwykłej pary wodnej, pozwala na efektywne przenikanie do kolejnych warstw skóry. To zaś pomaga zadbać o jej dobrą kondycję i stanowi niezwykłe wsparcie jej regeneracji. 

Przetłuszczająca się, trądzikowa cera jest w ten sposób skutecznie oczyszczana, podczas gdy sucha – odpowiednio nawilżana, co przekłada się na zapobieganie powstawaniu zmarszczek. Jedynym typem cery, do jakiego nie należy stosować takiego sprzętu, jest cera naczynkowa.

Jonowa sauna do twarzy Beurer FC 72

Jonowa sauna do twarzy Beurer FC 72 została wykonana z wysokiej jakości komponentów, które pozwalają osiągnąć świetne rezultaty. Urządzenie wykorzystuje nowoczesne rozwiązanie jonowe zapewniające głębokie nawilżanie i nie mniej głębokie oczyszczanie oraz skuteczne pobudzanie krążenia krwi, poprzez poprawę ukrwienia skóry. Oprócz samodzielnych efektów jonizator może też posłużyć do przygotowania skóry do kolejnych etapów codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, na przykład maseczek, zwiększając ich efektywność.

FC 72 to także regulowana dysza i praktyczna miarka na wodę destylowaną, które sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest proste i przyjemne. To ważne, bo niezwykle długa lista możliwych do osiągnięcia efektów, z pewnością działa zachęcająco do tego, by wypróbować taki sprzęt w praktyce.

Źródło: Beurer

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.