/hamag/assets/samsung-wd80j6410ax-slider-jpg-7788.jpeg

Innowacyjna pralko-suszarka Samsung WD80J6410AX

Samsung WD80J6410AX cechuje się nowoczesną stylistyką oraz wieloma zaawansowanymi funkcjami.

Data publikacji: 11.02.2017
Oferta firmy Samsung jest naprawdę szeroka, także w zakresie urządzeń AGD. Koreański producent od dłuższego czasu przykłada dużą wagę do pralko-suszarek, czego dowodem coraz bardziej zaawansowane i funkcjonalne modele. Wiele do zaoferowania ma między innymi Samsung WD80J6410AX.

Jest to urządzenie mogące pochwalić się kilkoma bardzo przydatnymi technologiami. Eco Bubble to najprościej rzecz ujmując generator piany, dzięki któremu woda, powietrze oraz detergent są łączone równomiernie. Tym samym skutecznie i szybko wnikają w tkaniny i usuwają zabrudzenia, nawet jeśli zdecydujemy się na pranie w zimnej wodzie. Air Wash to z kolei usuwanie nieprzyjemnych zapachów i bakterii przy pomocy podgrzanego powietrza. Z racji braku detergentów jest to opcja idealna dla alergików, odświeżania koców, pluszowych zabawek czy poduszek.

Łącznie do dyspozycji oddanych jest tutaj 10 głównych programów prania, ale nie zabrakło tez kilku opcji dodatkowych. Liczyć można też na 4 programy suszenia – Odświeżanie, Sterylizacja, Bawełna i Syntetyki.

Samsung WD80J6410AX

W pralko-suszarce Samsung WD80J6410AX zastosowany został bęben Diamond, który swoją konstrukcją przypomina diament. Wyprofilowane otwory odpływowe o bardzo małej średnicy chronią ubrania, chociażby przed zaciąganiem włókien. Trzeba przy tym nadmienić, że zaimplementowana została tu funkcja Eko do czyszczenia bębna.

Silnik Digital Inverter cechuje się wysoką energooszczędnością, cichą pracą oraz dużą wytrzymałością – producent daje na niego aż 10 lat gwarancji. Pokrętło oraz wyświetlacz LCD z menu w języku polskim zapewniają komfortową obsługę urządzenia, podnoszą też jego atrakcyjność wizualną. W jej kontekście bardzo istotne są jednak także wyjątkowe drzwi Crystal Gloss.

Jak przystało na innowacyjne urządzenie, Samsung WD80J6410AX jest w stanie integrować się ze smartfonem. Aplikacja Smart Check pozwala na błyskawiczne wykrycie zaistniałych problemów bądź usterek i od razu znaleźć dla nich rozwiązanie.

Źródło: Samsung

Zobacz także

Pralki / #Artykuł

classic-jpg-12285

Jaką pralkę wybrać? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką pralkę kupić, to dobrze trafiłeś. Przedstawiamy 10 najlepszych pralek w różnych cenach, w zależności od zasobności portfela znajdziesz tu pralkę dla siebie. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki w 2020 roku.

Pralki / #Artykuł

samsung-ai-control-icon-jpg-13075

Ta pralka chce Cię poznać

Piorą szybciej i oszczędniej, a do tego są inteligentne i delikatne dla tkanin. Nowe pralki Samsung AI Control są w stanie skutecznie zwiększyć twój komfort, a to tylko początek wyliczanki.

Pralki / #Test

classic-jpg-12915

Pralka Samsung WW10M86INOA - czy warto inwestować w nowoczesne technologie?

Samsung QuickDrive WW10M86INOA to dopracowana w każdym detalu pralka z półki premium. Jest cicha, bardzo pojemna, gwarantuje znaczne przyśpieszenie procesu prania, energooszczędność i wydajność na lata. Czy jest warta inwestycji?