Hurom HU-200 (HB-BBC09) – wyciskarka z wyższej półki

Chcesz przygotowywać pyszne i bogate w witaminy soki? Pomyśl o wyciskarce wolnoobrotowej.

Data publikacji: 29.06.2016
Hurom HU-200 (HB-BBC09) to wyciskarka do soków z wysokiej półki. Kosztuje niemało, ale w pełni zasługuje na swoją cenę.

Hurom HU-200 (HB-BBC09) to wyciskarka wolnoobrotowa o mocy 150 watów. Technologia SST (Slow Squeezing Technology) zapewnia prędkości na poziomie 80 obrotów na minutę, co umożliwia utrzymanie niskiej temperatury podczas pracy, a tym samym zachowanie pełni smaku i wartości odżywczych z owoców i warzyw. Miażdżenie i rozdrabnianie składników w niskich prędkościach i temperaturach pozwala uzyskać sok, który pod względem zawartości witamin i enzymów jest niemal taki sam, jak produkt przed przetworzeniem. System SST nie dopuszcza także do tego, by do soku przedostało się zbyt dużo powietrza.

Wyciskarka Hurom HU-200 (HB-BBC09)

Wyciskarka Hurom HU-200 (HB-BBC09) oddaje do dyspozycji użytkowników dwa sitka. Pierwsze, z maleńkimi otworami, umożliwia przygotowanie czystego, przejrzystego soku. Sitko o gęsto ułożonych oczkach z kolei pozwala na przyrządzenie gęstego soku z drobinkami owoców. Jesteś w stanie wyprodukować dokładnie taki sok, na jaki masz ochotę. Urządzenie to gwarantuje maksimum komfortu. Dotyczy to również eksploatacji i czyszczenia. Nie trzeba rozbierać wyciskarki do mycia – wystarczy, że nalejesz do środka wodę, a wbudowana silikonowa wycieraczka pozbędzie się wszystkich zabrudzeń i resztek pozostawionych na sicie. Pozostałe elementy można natomiast umyć pod bieżącą wodą, wykorzystując w tym celu dołączone do zestawu szczotki.

Hurom HU-200 (HB-BBC09) to wyciskarka klasy premium. Świadczy o tym między innymi jej elegancki wygląd. Urządzenie charakteryzuje się także wysoką kulturą pracy. Podczas wyciskania sprzęt generuje hałas na poziomie zaledwie 30 decybeli, a więc jest niemal bezgłośny. Niekapiące dzióbek i zaworek umożliwiają przenoszenie wyciskarki nawet wtedy, gdy jest wypełniona sokiem. Nie brakuje także systemów bezpieczeństwa. Elementy antypoślizgowe nie dopuszczają z kolei do nieszczęścia.

Źródło: HuromSprawdź ceny

Zobacz także

Wyciskarki do soków / #Artykuł

jaka-wyciskarka-sokow-iko-jpg-12084

Jaka wyciskarka do soku? TOP-5 polecane modele

Sprawdzamy które wyciskarki do soków są warte polecenia i na jakie cechy poszczególnych modeli zwracać uwagę.

Wyciskarki do soków / #News

zeby z przebarwieniami.jpeg

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice Pro – więcej soku i mniej bałaganu

Kenwood PureJuice Pro JMP800 to wyciskarka, która dostarczy Ci potężną dawkę witamin każdego dnia.

Wyciskarki do soków / #Test

redmond-rj-m920s-e-classic-jpg-9662

Test wyciskarki do soków REDMOND RJ-M920S-E

REDMOND RJ-M920S-E to wolnoobrotowa wyciskarka do soków. Jak się sprawuje w kuchni?