Hurom HG2G HG-FBE11 – wolnoobrotowa wyciskarka

Wyciskarka do soków firmy Hurom zapewnia doskonałe efekty.

Data publikacji: 24.06.2016
Wyciskamy soki z owoców i warzyw po to, by zaserwować sobie pyszne i bogate w witaminy napoje. Wyciskarka Hurom HG2G HG-FBE11 to pod tym względem ścisła czołówka.

Hurom HG2G HG-FBE11 to wyciskarka nowej generacji, która pozwala w niedługim czasie przygotować pyszne i bogate w witaminy soki owocowe i warzywne. Urządzenie wykorzystuje technologię Slow Squeezing Technology, a więc wyciskania, podczas którego ślimak pracuje z prędkością zaledwie 40 obrotów na minutę. Wolnoobrotowe wyciskanie zapewnia utrzymanie niskiej temperatury i tym samym zachowanie wszystkich wartości odżywczych. Dodatkowo poprawiona została wydajność – nowy wałek ślimakowy z podwójną łopatką zapewnia do 30 proc. więcej soku i zdecydowanie mniej pulpy. Pojemność misy to 500 mililitrów.

Wyciskarka Hurom HG2G HG-FBE11

Wyciskarka Hurom HG2G HG-FBE11 charakteryzuje się wysoką kulturą pracy. Podczas wyciskania generuje hałas na poziomie zaledwie 30 decybeli, a więc zupełnie obojętny dla człowieka. Plusem jest też niskie zapotrzebowanie na prąd – wyciskarka potrzebuje zaledwie 150 watów. Przez cały proces urządzenie pozostaje chłodne, co poprawia komfort użytkowania, ale też bezpieczeństwo użytkowników. O to drugie dbają również systemy bezpieczeństwa, które nie dopuszczają do uruchomienia wyciskarki w przypadku nieprawidłowo złożonych elementów oraz automatycznie wyłączają silnik, by nie doszło do przegrzania.

Urządzenie wygląda bardzo elegancko – ma smukłą sylwetkę i stylowy przedni panel ze szczotkowanej stali. Żadnego problemu nie stanowi również czyszczenie wyciskarki – zadbano o to, by było ono szybkie i bezproblemowe. Poszczególne elementy wystarczy umyć pod bieżącą wodą, a samo urządzenie zostało wyposażone w funkcję automatycznego czyszczenia. Jak zapewnia producent – wykorzystane materiały nie tylko dobrze wyglądają, ale też zapewniają zwiększoną wytrzymałość. Dlatego też firma Hurom udziela aż 10-letniej gwarancji na silnik oraz 2-letniej na pozostałe elementy.

Źródło: HuromSprawdź ceny

Zobacz także

Wyciskarki do soków / #Artykuł

jaka-wyciskarka-sokow-iko-jpg-12084

Jaka wyciskarka do soku? TOP-5 polecane modele

Sprawdzamy które wyciskarki do soków są warte polecenia i na jakie cechy poszczególnych modeli zwracać uwagę.

Wyciskarki do soków / #News

zeby z przebarwieniami.jpeg

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice Pro – więcej soku i mniej bałaganu

Kenwood PureJuice Pro JMP800 to wyciskarka, która dostarczy Ci potężną dawkę witamin każdego dnia.

Wyciskarki do soków / #Test

redmond-rj-m920s-e-classic-jpg-9662

Test wyciskarki do soków REDMOND RJ-M920S-E

REDMOND RJ-M920S-E to wolnoobrotowa wyciskarka do soków. Jak się sprawuje w kuchni?