Hurom GD(IV) – świeże soki, tak jak lubisz!

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wyciskarka Hurom GD(IV) umożliwia robienie soków praktycznie z każdego owocu, warzywa lub zioła.

Data publikacji: 29.04.2016
Nie ma to jak świeżo wyciskane soki. Jeśli je uwielbiasz i lubisz czasem na tym polu poeksperymentować, koniecznie przyjrzyj się urządzeniu o nazwie Hurom GD(IV).

Hurom GD(IV) to pozioma wyciskarka do soków, z którą przygotujesz napój, z czego tylko chcesz. Dzięki zastosowanym technologiom i licznym funkcjom dodatkowym soki można przyrządzić nie tylko z pomarańczy, ale z dowolnego – miękkiego czy twardego – zmrożonego owocu, warzywa czy nawet zioła. Orzechy, ziarna, seler naciowy, trawa pszeniczna, szpinak – to urządzenie nie ma problemu z żadnym z tych składników. Krótko mówiąc: to wyciskarka, która tylko czeka na to, byś pochwaliła się swoją inwencją twórczą.

Technologia pozioma w połączeniu z wałkiem ślimakowym nowej generacji o niskiej prędkości (70 obrotów na minutę) zapewniają, że sok będzie klarowny, pozbawiony piany, nienapowietrzony i nieprzegrzany. Bez wątpienia będzie jednak bogaty w witaminy oraz – rzecz jasna – przepyszny. 

Wyciskarka do soków Hurom GD(IV)

Chociaż Hurom GD(IV) przedstawiany jest jako wyciskarka do soków, to jego możliwości wybiegają znacznie dalej. To pełnoprawne, domowe urządzenie wielofunkcyjne. Dzięki dodatkowym nasadkom i akcesoriom sprzęt ten umożliwia dokonywanie homogenizacji, jak również robienie makaronu, sałatek, masła orzechowego czy też musów i sorbetów. Świetnie sprawdzi się też podczas przygotowywania mielonego pokarmu dla niemowląt.

Wyciskarka do soków Hurom GD(IV) charakteryzuje się również prostotą obsługi i wysokim poziomem ergonomii, jak również zapewnia pełne bezpieczeństwo. Urządzenie działa ponadto niezwykle cicho – praktycznie niesłyszalnie. 

Na zestaw Hurom GD(IV) składają się: korpus urządzenia, dwa sita (do osuszania miąższu i przygotowywania musu z kawałkami owoców), dwie szczotki do czyszczenia, wałek ślimakowy, bęben z lejkiem, cztery formy oraz komplet pojemników. Cena wynosi 1290 złotych.

Źródło: HuromSprawdź ceny - Beurer KS 19 Breakfast

Zobacz także

Wyciskarki do soków / #Artykuł

jaka-wyciskarka-sokow-iko-jpg-12084

Jaka wyciskarka do soku? TOP-5 polecane modele

Sprawdzamy które wyciskarki do soków są warte polecenia i na jakie cechy poszczególnych modeli zwracać uwagę.

Wyciskarki do soków / #News

zeby z przebarwieniami.jpeg

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice Pro – więcej soku i mniej bałaganu

Kenwood PureJuice Pro JMP800 to wyciskarka, która dostarczy Ci potężną dawkę witamin każdego dnia.

Wyciskarki do soków / #Test

redmond-rj-m920s-e-classic-jpg-9662

Test wyciskarki do soków REDMOND RJ-M920S-E

REDMOND RJ-M920S-E to wolnoobrotowa wyciskarka do soków. Jak się sprawuje w kuchni?