/hamag/assets/hoover-wdmt4138ah-slider-jpg-7799.jpeg

Hoover WDMT4138AH to pralko-suszarka dla dużej rodziny

Niezwykle pojemna i bardzo efektywna, a do tego ekonomiczna.

Data publikacji: 13.02.2017
Duża rodzina generuje dużo prania. Niestety większość sprzętów pozwala na włożenie do bębna niewielkiej ilości ubrań, co sprawia, że prać trzeba albo po kilka razy dziennie, albo też – po prostu – codziennie. Dzięki urządzeniom takim jak Hoover WDMT4138AH wcale tak nie musi być. Dlaczego? Między innymi za sprawą zdecydowanie większej pojemności.

Aż 13 kilogramów wsadu potrafi przyjąć bęben ładowanego od frontu urządzenia Hoover WDMT4138AH na jedno pranie. W przypadku suszenia jest to troszkę mniej, choć 8 kilogramów to wartość, która wciąż robi niemałe wrażenie. Zadowalająco przedstawiają się również pozostałe elementy specyfikacji technicznej: wirowanie z prędkością 1400 obrotów na minutę, 16 programów automatycznych oraz klasa A razy trzy – energetyczna, wydajności prania i skuteczności wirowania.

Jednym z sekretów efektywności pralko-suszarki Hoovera jest technologia Kg Mode. Na samym początku cyklu aktywuje ona czujniki umieszczone w bębnie, dzięki któremu wie, ile kilogramów ubrań znajduje się w jego wnętrzu. Następnie potrafi precyzyjnie obliczyć potrzebną ilość wody, czas trwania, liczbę i intensywność płukań, prędkość wirowania i wiele, wiele więcej. Efektem jest doskonale czyste pranie gotowe w krótkim czasie, a to wszystko przy najniższym z możliwych zużyciu prądu i wody. Użytkownik musi tylko podać rodzaj tkanin i stopień zabrudzenia, a urządzenie dobiera optymalne parametry spośród aż trzystu możliwych kombinacji. 

Pralko-suszarka Hoover WDMT4138AH

Pralko-suszarka Hoover WDMT4138AH została również wyposażona w zbiornik Politech Z, który jest ponadprzeciętnie wytrzymały, a do tego z dużą skutecznością absorbuje hałas. Rezultat: bardzo cicha, szczególnie biorąc pod uwagę oferowaną wydajność, praca. Całości dopełnia czytelny panel sterowania zapewniający intuicyjną obsługę: wybór programu, dostosowanie parametrów i – w razie potrzeby – opóźnienie startu.

Źródło: HooverSprawdź ceny

Zobacz także

Duże AGD / #News

h-suszarki-icon-jpg-13082

Suszarka automatyczna. Będzie jak zmywarka?

Jeszcze niedawno zmywarka była uważana za zupełnie zbędny sprzęt – dziś niemal nie wyobrażamy sobie bez niej życia. Znajduje się w coraz większej liczbie domów i z powodzeniem ułatwia życie. Czy taka sama przyszłość czeka suszarki automatyczne?

Duże AGD / #News

h-vestfrost-wfg18-box-jpg-13047

Bezpieczna i stylowa przestrzeń dla wina

Chłodziarka Vestfrost WFG18 to bezpieczna przestrzeń dla wina. Zastosowane technologie dbają o zachowanie jego idealnego smaku, koloru i aromatu.

Duże AGD / #News

h-sharp-suszarka-box-jpg-12971

Na pytanie o nowoczesne suszarki odpowiada Sharp

Oszczędzaj czas, energię, miejsce i… nerwy – nowe suszarki Sharp z linii TD mogą okazać się w tym bardzo pomocne.