/hamag/assets/hoover-h-free-slider-jpg-12388.jpeg

Ultralekki odkurzacz Hoover H-Free HF18RXL

Hoover H-Free HF18RXL to ultralekki odkurzacz bezprzewodowy z bogatym zestawem akcesoriów pozwalających sprzątać wszystkie podłogi i inne powierzchnie w domu.

Data publikacji: 20.03.2019
Odkurzacz bezprzewodowy to wygodne rozwiązanie, ale zbyt duża waga takiego urządzenia może wszystko zepsuć. W przypadku nowego modelu Hoover H-Free HX18RXL o niczym takim nie może być mowy – jest to bowiem jeden z najlżejszych reprezentantów swojego gatunku.

Bezprzewodowy odkurzacz Hoover H-Free HF18XRL waży zaledwie 2,5 kilograma, dzięki czemu przenoszenie go z miejsca na miejsce, ale też manewrowanie podczas pracy nikomu nie powinno sprawiać najmniejszego kłopotu. Tymczasem to właśnie możliwość docierania do trudno dostępnych miejsc jest wszak jednym z największych atutów tego typu urządzeń. Pomimo redukcji wagi producentowi udało się zmieścić w środku całkiem pojemny akumulator litowo-jonowy – naładowanie go do pełna pozwala odkurzać nawet przez 25 minut (co powinno wystarczyć na wysprzątanie całego domu). O poziomie naładowaniu informuje zaś LED-owy wskaźnik. 

Hoover H-Free HX18RXL

Nie jest oczywiście tak, że nieduża waga, zwrotność i brak przewodów to jedyne atuty tego sprzętu. Kolejnym jest technologia pojedynczego cyklonu, która sprawia, że zawsze można liczyć na wysoką wydajność i sprawne usuwanie zanieczyszczeń. Podciśnienie i siła odśrodkowa dbają o to, by z dużą prędkością trafiały one do pojemnika na śmieci (o pojemności 0,7 l), który następnie można opróżnić w prosty i higieniczny sposób, dzięki systemowi One Touch.

Hoover H-Free HX18RXL

Funkcjonalność temu odkurzaczowi zapewnia też bogata kolekcja akcesoriów. Składają się na nią: Intense Floor (zmotoryzowana dysza z obrotową szczotką do dywanów), Deep Care (miękka szczotka do delikatnych powierzchni), Mini Turbo (dysza do sierści zwierząt), H-Lab Flat&Drive (dysza do odkurzania pod meblami z szybkim przełączaniem kąta nachylenia 90-180 stopni) oraz dwie standardowe dysze: szczelinowa ze szczotką do kurzu oraz długa i elastyczna do sufitu i górnych części szafek. Dopełnieniem całości jest filtr, dzięki któremu powietrze wydobywające się z urządzenia jest czyste i wolne od zarazków czy alergenów.

Hoover H-Free HX18RXL

Bezworkowy odkurzacz bezprzewodowy Hoover H-FREE HF18RXL jest już dostępny w sprzedaży, a jego sugerowana cena wynosi 799 złotych.

Źródło: Hoover, Studio111

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.