HB AirHumic AW1070DW – nawilży i oczyści powietrze

HB AirHumic AW1070DW to bardzo praktyczne urządzenie poprawiające jakość powietrza.

Data publikacji: 24.01.2017
Przykładający dużą wagę do jakości powietrza w domu czy mieszkaniu są obecnie w zdecydowanie lepszej sytuacji niż jeszcze kilka, kilkanaście lat temu. Z pomocą przychodzą bowiem coraz popularniejsze i przystępniejsze cenowo, a jednocześnie zaawansowane urządzenia AGD. Naprawdę sporo do zaoferowania ma między innymi HB AirHumic AW1070DW.

HB AirHumic AW1070DW to nawilżacz z funkcją oczyszczania. Łatwo zatem domyślić się, że można liczyć tutaj na możliwość poprawy jakości powietrza nie tylko poprzez jego nawilżenie, ale także oczyszczenie.

Producent przewidział regulację mocy nawilżania i oczyszczania w 3-stopniowej skali, dodatkowo skorzystać można też z trybu AUTO. Wbudowany TIMER daje przy tym możliwość ustawienia czasu pracy w przedziale od 1 do nawet 8 godzin. Urządzenie może pochwalić się też generatorem jonów, dzięki czemu usuwane są szkodliwe jony dodatnie na rzecz leczniczych jonów ujemnych, które mają dobry wpływ na organizm człowieka. Opcjonalnego stosować można jeszcze filtr HEPA, który zmniejsza zawartość pyłków i kurzu, co z pewnością docenią alergicy, astmatycy bądź rodzice posiadający małe dzieci.

HB AirHumic AW1070DW

Atutem HB AirHumic AW1070DW jest zbiornik na wodę o pojemności aż 7 litrów. Po jego opróżnieniu urządzenie automatycznie się wyłącza. Nie ma zatem mowy o ewentualnej awarii.

Warto podkreślić bardzo cichą pracę urządzenia, jego głośność sięga maksymalnie 25 dB. Wbudowany wyświetlacz LED na bieżąco pokazuje aktywne funkcje oraz poziom wilgotności w pomieszczeniu. Element ten został bardzo dobrze wpasowany w górną część urządzenia, prezentuje się ono dzięki temu nowocześnie i estetycznie. Jakby tego było mało, zatasowano tu podświetlenie LED, dzięki czemu HB AirHumic AW1070DW pełnić może rolę lampki nocnej.

Źródło: hbpolska

Zobacz także

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

szycie2-jpg-12897

Jaka maszyna do szycia dla początkujących?

Zastanawiasz się jaką kupić maszynę do szycia w domu? Podpowiadamy które modele są warte uwagi oraz co ma największe znaczenie podczas wybierania maszyny do szycia dla siebie.

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12823

Jaki wentylator do domu? TOP 10

Jaki wentylator kupić do domu lub do biura, gdy za oknem temperatury sięgają 30 stopni, a Ty nie masz klimatyzacji?

Małe AGD do domu i ogrodu / #Artykuł

classic-jpg-12237

Jaki nawilżacz powietrza do domu kupić? TOP 10

Zastanawiasz się jaki nawilżacz powietrza do domu wybrać? Na co zwrócić uwagę i z jakim kosztem trzeba się liczyć? W tym zestawieniu znajdziesz przegląd ciekawych urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu.