/hamag/assets/gorenje-atcm730t-slider-jpg-8235.jpeg

Gorenje ATCM730T zaparzy pyszną kawę po turecku

Prezentuje się doskonale, a producent zapewnia, że równie dobrze się spisuje.

Data publikacji: 09.03.2017
Wiele osób pewnie się zgodzi, że kawa to najlepszy sposób na pobudkę. Nie od rzeczy jest też kawa, gdy wpadną do nas znajomi i w momencie odetchnięcia po całym ciężkim dniu pracy. Polki i Polacy uwielbiają szczególnie tę turecką, a ATCM730T firmy Gorenje to jeden z najdoskonalszych produktów do jej zaparzania.

Wystarczy nalać do dzbanka odpowiednią ilość wody, dodać zmielone ziarna i nacisnąć jeden przycisk, by polecić temu urządzeniu zaparzenie pysznej kawy tureckiej. Cały proces trwa ponadto zaledwie kilka minut – jeśli wierzyć deklaracjom producenta, to przygotowanie 4 filiżanek aromatycznego napoju nie powinno zająć więcej niż 180 sekund. Choć to rzadkie połączenie, Gorenje przekonuje, że szybka praca idzie tutaj w parze z doskonałymi efektami. Sekretem modelu ATCM730T jest bowiem technologia inteligentnego, optycznego czujnika Optiglow, która na bieżąco kontroluje temperaturę podgrzewania i dba o to, by kawa, która trafi do Twojej filiżanki, miała pełnię smaku i aromatu oraz – bo jakże mogło by jej zabraknąć? – doskonałą piankę.

Zaparzacz kawy tureckiej Gorenje ATCM730T

Zaparzacz kawy tureckiej Gorenje ATCM730T został stworzony po to, by wiernie służyć i zapewniać przyjemność na najwyższym poziomie. Dlatego też producent postarał się również o to, by urządzenie było łatwe w utrzymaniu czystości, a prościej być nie może: dzbanek umyjesz bowiem pod bieżącą wodą. Pozytywnie na komfort (ale też bezpieczeństwo) wpływają także: wskaźnik poziomu wody, automatyczne wyłączanie po jej zagotowaniu, gumowe nóżki zapobiegające ślizganiu się urządzeniu po blacie oraz efektowne, niebieskie podświetlenie.

Zaparzacz kawy tureckiej Gorenje ATCM730T

Niezaprzeczalną zaletą nowego zaparzacza Gorenje jest też jego wygląd. Ładny, łagodny kształt oraz połączenie brązu i czerni robią doskonałe wrażenie. Jego konstrukcja jest ponadto niewielka i lekka, co ułatwia przenoszenie urządzenia i możliwość cieszenia podniebienia doskonałą kawą nie tylko w domu, ale też w pracy i podczas wakacji.

Źródło: Gorenje

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!