/hamag/assets/braun-ls5560-slider-jpg-3591.jpeg

Golenie i peeling z Braun LS5560

Braun LS5560 wydaje się idealną pomocą do zadbania o gładką skórę.

Data publikacji: 19.07.2016
Golarki kojarzą się raczej z mężczyznami. Prawda jest jednak także, że równie chętnie korzystają z nich także kobiety, które często przedkładają tego typu urządzenia ponad depilatory. Patrząc na możliwości na przykład Braun LS5560 nie można się temu dziwić.

Braun LS5560 to golarka mogąca pochwalić się takimi elementami jak zaokrąglona głowica, ruchoma folia i przycinarka, a także zaokrąglone końcówki trymera. Jest to informacja w kontekście atrakcyjności urządzenia niezwykle istotna, ponieważ wszystko to sprawia, iż całość idealnie dopasowuje się do kształtów ciała. Dzięki temu liczyć można na golenie nie tylko efektywne, ale jednocześnie komfortowe  i delikatne.

To jednak nie wszystko. Braun LS5560 wyposażono przy tym w poduszkę do peelingu, dzięki czemu w trakcie golenia jednocześnie delikatnie eliminowany jest martwy naskórek.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność całej konstrukcji producent postarał się o kilka wymiennych nasadek – nasadkę do przycinania włosów, nasadkę ślizgową oraz nasadkę do wspominanego już peelingu.

Golarka Braun LS5560

Nie jest zagadką, iż spora część przedstawicielek płci pięknej preferuje golenie na mokro, w trakcie kąpieli. W takim przypadku Braun LS5560 sprawdzi się świetnie. Obudowa urządzania jest wodoodporna, nie zaszkodzi mu wizyta pod prysznicem czy mycie pod bieżącą wodą. Jednocześnie dzięki ergonomicznym kształtom można liczyć na pewny chwyt w każdej sytuacji.

Łatwo można się domyślić, iż tego typu propozycja jest w stanie pracować bezprzewodowo. Rzeczywiście taka funkcja w przypadku Braun LS5560 została przewidziana. Producent zastosował akumulator, dzięki któremu na jednym ładowaniu urządzenie działać może przez około 40 minut.

Źródło: BraunSprawdź ceny

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.