/hamag/assets/braun-9299s-slider-jpg-8147.jpeg

Golarka Braun 9299s – tytan i złoto

Imponująca wydajność, maksymalna ergonomia i nienaganna estetyka.

Data publikacji: 13.03.2017
Złoty to kolor luksusu. Idealnie więc komponuje się z najbardziej zaawansowaną golarką dla mężczyzn w portfolio firmy Braun, czyli Series 9. Nowe urządzenie imponuje jednocześnie możliwościami i wyglądem – poznaj wszystkie najważniejsze cechy modelu 9299s.

Czym Braun Series 9 zasłużyła sobie na miano najbardziej zaawansowanej golarki tego producenta? Ano przede wszystkim niezwykle wydajną technologią SyncroSonic, która w ciągu każdej minuty sprawdza gęstość zarostu 160 razy i odpowiednio dostosowuje moc urządzenia. W efekcie golenie przebiega maksymalnie sprawnie. Sprzęt jest łagodny dla skóry twarzy, a jednocześnie zapewnia niesamowitą wręcz efektywność, będącą wynikiem wykorzystania 40 tysięcy cięć poprzecznych w ciągu każdych 60 sekund.

Golarka Braun Series 9 9299s

Golarka Braun Series 9 9299s wykorzystuje aż 5 elementów golących, by zapewnić każdemu mężczyźnie doskonałe rezultaty i to już po pierwszy pociągnięciu. Przede wszystkim są to dwa trymery – HyperLift&Cut radzi sobie z włoskami, które leżą płasko na twarzy, a Direct&Cut wyrównuje niesforne, rosnące w różnych kierunkach włoski. Dalej mamy dwie Opti-Foil oraz nasadkę ochronną SkinGuard. Elastyczny system golenia 10-D zapewnia zaś perfekcyjne dostosowanie się głowicy do kształtu twarzy.

Golarka Braun Series 9 9299s

Przycinarka urządzenia jest pokryta odpornym na korozję i uszkodzenia tytanem. Całość zaś jest pokryta obudową w kolorze złotym i perfekcyjnie spasowana, co zapewnia jej 100-procentową wodoodporność – możliwe jest golenie się pod prysznicem i płukanie golarki pod bieżącą wodą, a przypadkowa kąpiel urządzenia w umywalce czy wannie, nie robi na nim wrażenia. Całości dopełniają: czytelny wyświetlacz ze statusem naładowania, akumulator zapewniający 50 minut pracy, gumowany i dobrze leżący w dłoni uchwyt, precyzyjny trymer do baczków oraz blokada unieruchamiająca głowicę.

Źródło: Braun

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.