/hamag/assets/tefal-fz750035-slider-jpg-9981.jpeg

Frytki bez nadmiaru tłuszczu z Tefal FZ750035

Frytkownica Tefal FZ750035 to propozycja idealna na sympatyków tych ziemniaczanych przekąsek.

Data publikacji: 20.06.2017
Frytki to lubiana przez wielu przekąska, jak również dobry dodatek do wielu dań głównych. Ich problemem jest niestety to, że zawierają w sobie sporo tłuszczu. Czy zawsze? Okazuje się, że nie. Wystarczy skorzystać z nowoczesnego sprzętu AGD.

Na takowe miano zasługuje frytkownica Tefal FZ750035. Jej główny atut to możliwość przygotowania frytek, które będą zdecydowanie zdrowsze. Urządzenie pozwala bowiem przygotować frytki o zawartości jedynie 3% tłuszczu (1 łyżka oleju na 1,2 kg).

Jednocześnie oczekiwać można, iż efekty pracy urządzenia widoczne będą tu bardzo szybko. Wynika to zarówno z mocy 1400 W, jak i zastosowanej tutaj technologii z wykorzystaniem elektronicznego sterowania, która sprawia, że osiągana jest wyższa temperatura (180°C) niż w poprzednich urządzeniach tego producenta. Dodatkowo, dzięki automatycznemu mieszadłu Actifry Express mamy gwarancję równomiernego gotowania.

Co bardzo istotne, wykorzystując Tefal FZ750035 nie trzeba ograniczać się jedynie do frytek. Można pokusić się również o inne przystawki, a nawet potrawy (w tym dania płynne). Odpowiednich przepisów dostarcza aplikacja mobilna MyActifry przygotowana z myślą o jak najbardziej efektywnym wykorzystaniu urządzenia.

Tefal FZ750035

Na wyróżnienie zasługuje przy tym wykonanie frytkownicy. Producent wykorzystał tu materiały o wysokiej jakości, w tym całkowicie przezroczystą pokrywę, dzięki której cały czas ma się podgląd na przygotowywane potrawy.

Poszczególne elementy Tefal FZ750035 można myć w zmywarce (wyłączając z tego podstawę), a zatem czyszczenie nie sprawi nikomu problemów. Panel sterujący z małym wyświetlaczem LCD jest bardzo prosty w obsłudze, frytkownica wyposażona została w minutnik oraz funkcję automatycznego wyłączenia. Antypoślizgowe nóżki zapobiegają przesuwaniu się po blacie czy stole.

Źródło: Tefal

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!