FestiwaLOVE w dzikim tłumie!

Czyli o tym, jak znaleźć drugą połówkę za pomocą specjalnej aplikacji...

Data publikacji: 01.08.2016

W Polsce trwa moda na festiwale: muzyczne, filmowe, związane z designem i sztuką. Wysokie temperatury sprzyjają wyjazdom i... miłosnym zauroczeniom. Jak nie przegapić wielkiej miłości w tłumie festiwalowiczów?

Nowa funkcja w aplikacji ZaadoptujFaceta.pl daje możliwość dopasowania osób, które są na tych samych festiwalach muzycznych i koncertach. Muzyczne imprezy plenerowe to świetna okazja, by poznać nietuzinkowe osobowości. – Rok temu na koncercie Muse podczas Orange Warsaw Festival dostrzegłam w tłumie znajomego z czasów liceum, w którym skrycie się podkochiwałam. Uśmiechnęliśmy się do siebie, muzyka i endorfiny zadziałały, razem bawiliśmy się do końca imprezy. I tak razem dobrze bawimy się do dziś – to historia Kasi, użytkowniczki portalu ZaadoptujFaceta.pl. Portal wprowadził nową opcję, która pozwala na parowanie się według uczestnictwa w festiwalach i koncertach.

Funkcja ta wykorzystuje geolokalizację i preferencje muzyczne użytkowników. A jak działa w praktyce? Gdy już znajdziemy się na koncercie, aplikacja dam nam znać, że jest w tym miejscu osoba płci przeciwnej, która również jest jej użytkownikiem. Pomocne będą hashtagi (np. #porannazrzęda, #wszystkojedząca, #badboy, #ninja), które są niejako przewodnikiem i źródłem wiedzy o innej osobie.

Aplikacja ZaadoptujFaceta jest bezpłatna i dostępna zarówno na Androida, jak i iOS. – W ciągu roku grono użytkowników wzrosło o 76 procent. Wszystko to za sprawą niekonwencjonalnego pomysłu na butik z mężczyznami, w którym nasze klientki mogą robić „zakupy”, jak w innych sklepach internetowych – tłumaczy Tassia Miller, manager marketingu ZaadptujFaceta.pl. Według ostatnich danych średnia liczba zauroczeń wymienianych codziennie w aplikacji wynosi 17 tys., a użytkownicy wysyłają do siebie 3,2 tys. wiadomości dziennie. W ZaadoptujFaceta.pl to kobiety mogą inicjować rozmowy. Wśród festiwali, które aplikacja będzie monitorować, są Orange Warsaw Festival, Opener, Woodstock, Off Festival i wiele innych.

 

Źródło: materiały prasowe

Zobacz także

Rozrywka / #News

h-frame-icon-jpg-13129

Mona Lisa w Twoim salonie

Czy wiesz, że w Twoim salonie może zawisnąć Mona Lisa? Najwybitniejsze arcydzieła ze zbiorów Luwru – w tym właśnie najsłynniejszy z obrazów Leonarda da Vinci – dołączyły do kolekcj i sztuki Art Store dostępnej dla posiadaczy telewizorów Samsung The Frame.

Rozrywka / #News

h-frame-box-jpg-13013

Czas pożenić sztukę i technologię

Dzisiaj 15 stycznia 2021 roku. Zapamiętaj tę datę, bo to dzień na swój sposób historyczny. Dzisiaj pożenione zostają technologia i sztuka, a tymi, którzy to połączenie przypieczętują, są Samsung, Dom Aukcyjny Art in House i Wojciech Brewka.

Rozrywka / #News

h-freshface-box-jpg-13009

Zielono mi! Sprawdź nowy filtr na insta

Kojarzysz obrazy Giuseppe Arcimboldo? To te, na których twarze są utworzone z owoców i warzyw. Inspirując się jego twórczością, Samsung stworzył ciekawy filtr – #FreshFace – dzięki któremu odświeżysz swoje zdjęcia na Instagramie w podobny sposób!