/hamag/assets/fellowes-aeramax-dx95-slider-jpg-7454.jpeg

Fellowes AeraMax DX95 – doskonale czyste powietrze

AeraMax DX95 to czyste powietrza, a czyste powietrze to zdrowie i doskonałe samopoczucie.

Data publikacji: 26.01.2017
Każdy chce czuć się pełen energii, ale złej jakości powietrze, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach, skutecznie temu przeszkadza. Nie można też zapominać o znajdujących się w nim szkodliwych wirusach i drobnoustrojach, które zagrażają naszemu zdrowiu. Z oczyszczaczem Fellowes AeraMax DX95 nie trzeba się o to martwić.

Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax DX95 wykorzystuje proces filtracji oparty na czterech stopniach, który zapewnia niemal stuprocentową skuteczność w usuwaniu pyłków, roztoczy, zanieczyszczeń, dymu tytoniowego, wirusów i drobnoustrojów. Została ona potwierdzona certyfikatem AHAM przyznanym w trzech klasach (dym, pyłki, pył). Znak jakość ECARF świadczy zaś o wydajnym oczyszczaniu powietrza z mikrobów i alergenów. Nie byłoby to możliwe bez powłoki AeraSafe na filtrze True Hepa czy technologii PlasmaTrue, która ułatwia usuwanie zanieczyszczeń poprzez tworzenie zjonizowanego pola.

Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax DX95

AeraMax DX95 to oczyszczacz inteligentny – nie musisz mówić mu jak intensywnie ma pracować, sam do tego dojdzie, automatycznie wykrywając poziom zanieczyszczeń. Jest to efekt zastosowania czujnika monitorującego jakość powietrza. O jego działaniu świadczą nie tylko zmiany prędkości wentylatora, ale też diody – niebieskie, żółte lub czerwone. W razie potrzeby możesz też ręcznie uruchomić filtrację zwiększoną o 50 procent, przyspieszającą cały proces oczyszczania powietrza.

Oczyszczacz powietrza Fellowes AeraMax DX95

Urządzenie jest wydajne w pomieszczeniach o powierzchni do 28 metrów kwadratowych i bezpieczne w użytkowaniu, a do tego naprawdę dobrze się prezentuje. Może też pochwalić się bardzo niski poborem mocy oraz relatywnie cichą pracą – poziom hałasu na najniższej prędkości nie przekracza 40 decybeli. Z powodzeniem można go używać zarówno w domu, jak i w biurze, przez cały dzień.

Źródło: Fellowes

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-vestel-box-jpg-13064

Pandemia wpłynęła też na sektor AGD. W jaki sposób?

Co pandemia zmieniła względem AGD i jaka jest kondycja tego sektora po tym bardzo trudnym roku? Spytaliśmy o to Andrzeja Krop – dyrektora zarządzającego Vestel Poland.

Sprzęt AGD / #Artykuł

h-ces-box-jpg-13019

Takiej szczoteczki jeszcze nie było, takiego głośnika też - nowości z CES 2021

Szczoteczka ze sztuczną inteligencją, suszarka chroniąca, a nie niszcząca włosy, robot sprzątający z funkcją mopa czy podwójna pralka. To tylko niektóre spośród najciekawszych nowości sprzętowych zaprezentowanych podczas targów CES 2021.

Sprzęt AGD / #News

h-candy-310-jpg-12605

Technologia uprzyjemni obowiązki - sprzęt z targów IFA 2019

Grupa Haier Europe pojawiła się na targach IFA 2019, aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia do domu. Wyposażyła je w rozwiązania, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków ma być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.