/hamag/assets/bissell-1311n-lider-jpg-4542.jpeg

Ergonomiczny odkurzacz bezprzewodowy

Bissell 1311N pozwoli na komfortowe odkurzenie każdego miejsca.

Data publikacji: 30.08.2016
Gdyby kazano nam zdecydować się na jedno urządzenie AGD, przy pomocy którego dbać będziemy o porządek w domu, to zdecydowana większość osób wskazałaby zapewne na odkurzacz. Tym większe znaczenie ma odpowiedni wybór przy zakupie, podczas którego warto wziąć pod uwagę model Bissell 1311N.

Mowa tutaj o odkurzaczu, dzięki któremu możliwe jest usuwanie nieczystości z każdego rodzaju podłogi, od tych pokrytych drewnem czy panelami po takie z wykładzinami czy dywanami. Co więcej, z powodzeniem wysprzątać możemy też meble, kanapy czy tapicerkę samochodową. Jak to możliwe? Prócz pracy w normalnym trybie otrzymujemy tutaj także możliwość skorzystania z odkurzacza ręcznego. W dowolnej chwili oddzielić można go od głównego szkieletu urządzenia i zająć się trudno dostępnymi miejscami.

Takowe znaleźć można także na podłogach, na przykład przy krawędziach ścian czy mebli. I na to Bissell 1311N ma jednak sposób. Stopa głównego odkurzacza ma nie tylko centralny otwór, ale również dodatkowe umieszczone po bokach. Kierując tam moc, można usunąć zanieczyszczenia z wymienionych, mało przyjaznych odkurzaczom miejsc.

Odkurzacz Bissell 1311N

Bissell 1311N to odkurzacz bardzo ergonomiczny. Nie tylko z racji możliwości skorzystania z odkurzacza ręcznego, ale również z powodu zastosowania przez producenta podwójnie składanej rączki. Zdecydowanie łatwiej dzięki temu sprzątać chociażby pod stołem czy innymi meblami.

Pojemnik na kurz cechuje się tutaj pojemnością 0.4 litra. Jeśli chodzi natomiast o zasilanie, zdecydowano się na akumulator 25.2V Li-Ion. Można zatem cieszyć się bezprzewodową pracą i to nawet przez 40 minut. Pełne ładowanie trwa około 4 godzin. Poziom hałasu generowanego przez odkurzacz Bissell 1311N nie przekracza 91 dB.

Źródło: Bissell

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.