/hamag/assets/gaggenau-ry-492-301-slider-jpg-10387.jpeg

Elegancka lodówka do zabudowy Gaggenau RY 492 301

Firma Gaggenau wprowadziła do swojej oferty lodówkę, która zasługuje na to, by nazywać ją nowoczesną.

Data publikacji: 11.07.2017
Lodówka do zabudowy wydaje się coraz silniejszym trendem w polskich domach. Jeśli chcesz „ukryć” urządzenie w swojej kuchni, to z każdym miesiącem masz do wyboru coraz więcej modeli. Jednym z nowszych jest RY 492 301 niemieckiej firmy Gaggenau. Sądząc po specyfikacji to naprawdę solidny i nowoczesny sprzęt.

Chłodziarko-zamrażarka Gaggenau RY 492 301 z serii Vario 400 ma skutecznie chłodzić i utrzymywać niską temperaturę we wnętrzu. Dynamiczna i równomierna cyrkulacja powietrza zapewniać ma świeżość produktów spożywczych na dłużej, a o higieniczne warunki dba antybakteryjny filtr z węglem aktywnym. W środku nie ma też nadmiernej wilgoci, dzięki systemowi No-Frost, który przy okazji sprawia, że rozmrażanie nie jest konieczne. 

Chłodziarko-zamrażarka Gaggenau RY 492 301

Urządzenie Gaggenau RY 492 301 oddaje do dyspozycji użytkowników zamrażarkę o pojemności 146 litrów i z regulacją temperatury w zakresie od -25 do -14 stopni Celsjusza oraz chłodziarkę o pojemności 355 litrów i z regulacją temperatury od 2 do 8 stopni Celsjusza. Dzięki półkom o różnej wysokości oraz szufladom możliwe jest ergonomiczne rozmieszczenie produktów we wnętrzu. Dopełnieniem całości jest dodatkowa strefa świeżości o pojemności 25 litrów, która zapewnia optymalne warunki do przechowywania owoców i warzyw.

Chłodziarko-zamrażarka Gaggenau RY 492 301

Lodówka jest energooszczędna (klasa efektywności energetycznej A+), a mimo to potrafi szybko osiągać chłodne powietrze wewnątrz i skutecznie utrzymywać niską temperaturę – w przypadku awarii produkty będą bezpieczne jeszcze przez 17 godzin. Nie zabrakło też nowoczesnego dodatku w postaci zintegrowanej kostkarki do lodu. Bez wątpienia warto też zwrócić uwagę na eleganckie wnętrze urządzenia firmy Gaggenau, co zostało osiągnięte między innymi poprzez wykończenie ze stali szlachetnej.

Źródło: Gaggenau

Zobacz także

Lodówki / #News

samsung-bespoke-icon-jpg-13107

Samsung Bespoke zmienia sposób myślenia o lodówce

Lodówka, która zmienia się i rośnie wraz z Twoją rodziną. A także lodówka, która dostosowuje się do Twoich kolejnych aranżacyjnych pomysłów. To właśnie Samsung Bespoke – linia otwierająca nowy rozdział, zatytułowany „spersonalizowane AGD”.

Lodówki / #News

h-v-v3-icon-jpg-13101

Zdrowie, wygoda i oszczędność - nowe lodówki Vestfrost

Nowe lodówki Vestfrost są oszczędne i ekologiczne. Zawdzięczają to kilku ciekawym technologiom.

Lodówki / #News

h-vestfrost-art-box-jpg-13040

Ta lodówka to dzieło sztuki

Czy lodówka musi być nudna? Vestfrost Art Collection to najlepszy dowód na to, że nie. Mało tego – może być dziełem sztuki.