Electrolux UltraSilencer ZEN – ciche odkurzanie

Odkurzacz potrafi narobić w domu ogromnego hałasu. Electrolux udowadnia, że można go jednak tego oduczyć.

Data publikacji: 23.05.2016
Firma Electrolux zaprezentowała nową serię odkurzaczy przewodowych, które obok kilku innych mają dwie podstawowe zalety – pracują niezwykle cicho i pobierają bardzo mało energii. Oto UltraSilencer ZEN.

Electrolux UltraSilencer ZEN to seria odkurzaczy, które przez samego producenta są określane jako „najcichsze na świecie”. Swoją niezwykłą cechę zawdzięczają autorskiemu systemowi Silent Zen, który optymalizuje przepływ powietrza w taki sposób, by przy zachowaniu wysokiej wydajności ograniczyć generowany hałas do minimum, a konkretnie: do 58 decybeli. Na system Silent Zen składają się też cichy wąż, cicha, ale bardzo wydajna ssawka oraz miękkie kółka.

Odkurzacz Electrolux UltraSilencer ZEN

Seria Electrolux UltraSilencer ZEN składa się z pięciu modeli. Podstawowym i zarazem najbardziej uniwersalnym jest All Floor. Odkurzacz został przystosowany do różnych rodzajów podłóg, a dzięki systemowi Motion Control sterowanie urządzeniem i docieranie do różnych zakamarków jest dziecinne proste. Ssawka AeroPro Parketto Pro cechuje się wysoką wydajnością, a cyfrowy wyświetlacz przypomina o konieczności wymiany worka. Nieco lepiej wyposażony jest model Deluxe, który do wszystkiego, co ma All Floor, dodaje zdalne sterowanie regulacją mocy.

Odkurzacz Electrolux UltraSilencer ZEN

Odkurzacz Electrolux UltraSilencer ZEN Allergy, zgodnie ze swoją nazwą, został wyposażony w systemy oczyszczające powietrze – w tym filtr Allergy Plus – i wykorzystuje antyalergiczne worki na kurz. W domach pełnych czworonogów sprawdzić może się natomiast model Animal z workiem na kurz S-bag, który pochłania nieprzyjemne zapachy oraz miniturboszczotką AeroPro, dzięki której pozbędziesz się sierści z tkanin i mebli. Ostatni wariant to Green, który powstał z myślą o ochronie środowiska. Co to dokładnie oznacza? Ano to, że został wykonany w 55 proc. z tworzywa sztucznego z recyklingu oraz że zużywa o 65 proc. mniej energii niż konkurencyjne odkurzacze o mocy 2100 watów.

Źródło: ElectroluxSprawdź ceny

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.