Electrolux EAT7100R – tosty takie jak lubisz

Toster Electrolux to duża moc i siedmiostopniowa regulacja.

Data publikacji: 28.06.2016
Pyszne, ciepłe śniadanie, kolacja na chrupko lub przekąska w trakcie długiego dnia – tosty są dobre zawsze i wszędzie. Do ich przygotowania niezbędny będzie nam jednak toster, najlepiej wydajny i prosty w obsłudze. Takim bez oporów można nazwać model Electrolux EAT7100R – jedno z urządzeń wchodzących w skład czerwonego zestawu śniadaniowego firmy Electrolux.

Electrolux EAT7100R to toster o bardzo dużej wydajności. Urządzenie ma moc 980 watów. Na przygotowanie pysznych, chrupiące tostów wystarczy nam zatem dosłownie momencik. To ważne – nikt z nas przecież nie lubi zbyt długo czekać, szczególnie na tosty właśnie. Z modelem EAT7100R przygotujesz doskonałe dla siebie kromki. Siedmiostopniowa regulacja opiekania pozwala uzyskać zarówno lekko tylko zarumienione, jak i mocno przypieczone tosty – w zależności od tego, jaką chrupkość pieczywa preferujesz. W każdej chwili możesz też wcisnąć przycisk stop, jeśli uznasz, że tost jest już gotowy.

Toster Electrolux EAT7100R

Toster Electrolux EAT7100R umożliwia przygotowywanie dwóch tostów równocześnie. Został wyposażony w dwa otwory, które są szerokie i głębokie, dzięki czemu zmieścisz w nich kromki o różnych wymiarach. Wbudowany system centrujący zadba o to, by umieszczone tosty znajdowały się idealnie na środku – to przekłada się na doskonałe, równomierne opieczenie pieczywa. Opcja wysokiego podnoszenia tostów oznacza zaś możliwość komfortowego wyciągnięcia ich po zakończonym przypiekaniu. 

Nie można też choćby słowem nie wspomnieć o funkcjach dodatkowych. Toster Electrolux EAT7100R oddaje do dyspozycji użytkowników opcje podgrzewania oraz rozmrażania. Urządzenie jest proste i wygodne w użytkowaniu. Sterowanie odbywa się za pomocą pokrętła i dużych przycisków umieszczonych w przedniej części tostera. Tam też znajduje się cyfrowy zegar pokazujący, ile jeszcze potrwa opiekanie. Wyjmowana tacka na okruszki ułatwia i przyspiesza czyszczenie urządzenia. Wystarczy jeden ruch, by pozbyć się zgromadzonych resztek pieczywa.

Źródło: ElectroluxSprawdź ceny

Zobacz także

Opiekacze, tostery i grille / #News

de-longhi-ec-685-m.jpg

Zdrowe grillowanie z marką George Foreman

Do polskich sklepów trafiły nowe grille elektryczne marki George Foreman. Co konkretnie potrafią?

Opiekacze, tostery i grille / #Galeria

majowka-classic-jpg-9090

Majówka – top 5 sprzętów do grillowania

Na majówkę bierzemy dobry humor, pyszne jedzenie i doborowe towarzystwo. Co do smakołyków to nieodmiennie królują potrawy z grilla. Jaki sprzęt warto mieć ze sobą?

Opiekacze, tostery i grille / #News

russell-hobbs-22940-56-classic-jpg-8902

Zawsze jest dobry moment na grilla z Russell Hobbs 22940-56

Russell Hobbs Curved Grill & Griddle Maxicook 22940-56 – nazwa skomplikowana, ale możliwości ogromne.