/hamag/assets/compact-fc9333-09-slider-jpg-9486.jpeg

Efektywny odkurzacz Philips z technologią PowerCyclone 5

Philips PowerPro Compact FC9333/09 pozwala skutecznie i bez większego wysiłku wysprzątać każdy rodzaj podłóg.

Data publikacji: 23.05.2017
Znajdzie się ktoś, dla kogo sprzątanie byłoby przyjemne? Raczej nie i dlatego też tak dużą popularnością cieszą się urządzenia AGD pomagające w tej czynności. Zaliczyć trzeba do nich między innymi, a może przede wszystkim, odkurzacze. Oczywiście nie każdy z nich wart jest zakupu, ale Philips PowerPro Compact FC9333/09 z pewnością zasługuje na uwagę.

Od tego typu urządzenia oczekuje się przede wszystkim efektywności, jak najlepszego radzenia sobie z zanieczyszczeniami. Philips PowerPro Compact FC9333/09 wypada w tej kwestii bez zarzutów, głównie dzięki technologii PowerCyclone 5. Dzięki nietypowej konstrukcji wlotu powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone, a później przyśpiesza jeszcze w komorze cyklonicznej, co powoduje perfekcyjne oddzielanie kurzu, który trafia do dedykowanego pojemnika.

Duże znaczenie odgrywa tutaj także nasadka TriActive. Dzięki niej możliwe jest odkurzanie podłogi jednym ruchem. Stopa delikatnie „otwiera” dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu, a duży otwór z przodu pozwala pozbyć się największych cząstek brudu. Dodatkowe kanały powietrzne po lewej i prawej stronie pozwalają natomiast zbierać kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian, a więc w miejscach najtrudniej dostępnych. Poza tym w zestawie znajduje się nasadka do twardych powierzchni i szczelinówka.

Philips PowerPro Compact FC9333/09

Bez zarzutu wypada tutaj także ergonomia. Producent zastosował łączenia ActiveLock, które pozwalają na łatwy montaż i demontaż poszczególnych akcesoriów do rury teleskopowej. Przydają się też duże, gumowe koła ułatwiające manewrowanie odkurzaczem, a jednocześnie nie niszczące delikatnych podłóg.

Philips PowerPro Compact FC9333/09 cechuje się klasą efektywności energetycznej A, a poziom hałasu sięga maksymalnie 79 dB. Na uwagę zasługuje też duży zasięg działania odkurzacza – aż 9 metrów.

Źródło: Philips

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.