/hamag/assets/capture-cut-pro-xf8705-slider-jpg-6428.jpeg

Efektywna golarka foliowa od Remington

Golarka CaptureCut Pro XF8705 zadowoli najbardziej wymagających.

Data publikacji: 28.11.2016
Może i mężczyźni nie korzystają z tylu urządzeń AGD do pielęgnacji co kobiety, ale bez jednego z nich niektórzy nie mogą się obejść. Mowa oczywiście o golarce, a więc nieodłącznym towarzyszu każdego, kto nie sympatyzuje z zarostem. Wart uwagi model ma w ofercie marka Remington.

CaptureCut Pro XF8705 to golarka foliowa (wykorzystuje folie LiftLogic) o naprawdę wysokiej efektywności. Zastosowane przez producenta technologie PivotAssist Plus i ConstantContour zapewniają idealne dostosowanie głowicy do kształtów twarzy, co odgrywa podczas golenia bardzo duże znaczenie. Dodając do tego hybrydowy system golący i wysokiej jakości ostrza AccuCut można mieć pewność, że zarost usuwany będzie dokładnie już przy pierwszym podejściu.

Jak przystało na urządzenie mające gwarantować maksymalny komfort, CaptureCut Pro XF8705 to golarka bezprzewodowa. Pracować może nawet 60 minut, pełne ładowanie trwa 90 minut, ale przewidziano też opcję szybkiego, 5-minutowego ładowania, która może się przydać w pośpiechu.

Remington CaptureCut Pro XF8705

W obudowie zintegrowany został wyświetlacz, który pozwala na bieżąco kontrolować poziom naładowania baterii. Odpowiednio wyprofilowany kształt oraz antypoślizgowe wstawki zapewniają pewny i wygodny chwyt nawet w przypadku korzystania z golarki mokrą dłonią. Można czynić to bez obaw, ponieważ CaptureCut Pro XF8705 to golarka w pełni wodoodporna. Producent zadbał o możliwość golenia na sucho i morko na przykład pod prysznicem, problemem nie będzie też czyszczenie urządzenia.

Do zestawu producent dołącza podstawkę ładującą oraz etui podróżne. W kontekście drugiego z wymienionych dodatków warta wzmianki jest funkcja blokady podróżnej, w którą wyposażona została golarka CaptureCut Pro XF8705. Zabierając ją na wyjazd, można być pewnym, że po wyjęciu z etui nie zaskoczy nas rozładowana, w wyniku przypadkowego włączenia urządzenia, bateria.

Źródło: Remington

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.