/hamag/assets/philips-sonicare-hx6322-04-slider-jpg-2414.jpeg

Dziecko pokocha mycie zębów z Philips Sonicare HX6322/04

Dzieci rzadko lubią myć zęby, ale dzięki szczoteczce elektrycznej Philips Sonicare HX6322/04 może się to zmienić. Urządzenie to bawi, uczy i motywuje je do dbania o zdrowy uśmiech.

Data publikacji: 11.05.2016
Mycie zębów dla najmłodszych to nic przyjemnego. Nie dziwi więc, że próbują się od niego wykręcić, a gdy już muszą dać za wygraną, szorują je niedokładnie i za krótko. A gdyby tak mycie zębów było dla nich przyjemnością i zabawą? Takie pytanie zadała sobie firma Philips, a odpowiedzią na nie jest szczoteczka elektryczna Sonicare HX6322/04.

Philips Sonicare HX6322/04 zadba o czystość jamy ustnej Twojej pociechy. A właściwie zadba o nią… Sparkly. Tak nazywa się wirtualna maskotka, która uczy i uprzyjemnia szorowanie zębów z poziomu aplikacji mobilnej przystosowanej do smartfonów i tabletów z systemami iOS oraz Android. Dzięki synchronizacji za pośrednictwem Bluetooth mycie zębów będzie dla dziecka (trzylatka lub starszego) świetną zabawą, a równocześnie aplikacja zadba o to, by wszystko przebiegało tak, jak należy.

Szczoteczka elektryczna Philips Sonicare HX6322/04

Szczoteczka Philips Sonicare HX6322/04 przede wszystkim motywuje, ale także uczy dobrych nawyków. Aby jednak dziecko miało ochotę na mycie zębów, sama obecność Sparkly'ego może nie wystarczyć. Producent zdaje sobie z tego sprawę i dlatego też przygotował osiem kolorowych, przyjaznych dla dziecięcego oka naklejek, które pozwalają dopasować wygląd szczoteczki w taki sposób, by była ona dla małego użytkownika atrakcyjna. A jako że dzieci przeważnie szybko się nudzą, potem naklejki te można zmieniać do woli.

Philips Sonicare HX6322/04 to szczoteczka soniczna bezpieczna dla dzieci od 3. roku życia. Wykonuje 500 ruchów na sekundę, ma zintegrowany zegar i przełącznik programów, a w trudno dostępnych miejscach jest skuteczniejsza od manualnych szczoteczek nawet o 75 procent. Taka specyfikacja w połączeniu z interaktywną zabawą zagwarantuje Twojemu dziecku zdrowy i ładny uśmiech oraz zapewni dobrą zabawę, a dodatkowo pomoże w wyrabianiu dobrych nawyków na całe życie.

Źródło: PhilipsSprawdź ceny - Beurer KS 19 Breakfast

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.