/hamag/assets/brita-style-slider-jpg-10015.jpeg

Dzbanek filtrujący o minimalistycznym wzornictwie

Dzięki Brita Style szybko i bez wysiłku poprawić można jakość wody kranowej.

Data publikacji: 25.06.2017
Za oknami panują już naprawdę wysokie temperatury. Wkraczając w okres letni pamiętać należy, aby nasz organizm był należycie nawodniony. Lepiej unikać słodkich i zawierających sztuczne konserwanty napojów i zastąpić je wodą. Oczywiście zdrową, a o taką bardzo łatwo jeśli zdecydujemy się sięgnąć po Brita Style.

To dzbanek filtrujący, dzięki któremu szybko i bez wysiłku poprawić można jakość wody kranowej, która często pozostawia wiele do życzenia. Zapewne wiele osób spotkała się z osadem na herbacie, źle wyparzoną kawą czy kamieniem w urządzeniach kuchennych. Zastosowany w Brita Style filtr MAXTRA+ skutecznie uzdatnia wodę usuwając z niej kamień i szkodliwe dla organizmu substancje, a tym samym poprawiając nie tylko jej jakość, ale również smak.

Pojemność dzbanka wynosi 2.4 litra, z czego 1.4 litra zajmować może woda filtrowana. Widać zatem, że jest to gadżet, który dobrze sprawdzi się nawet w przypadku większej rodziny.

Brita Style

Producent w dużym stopniu akcentuje tutaj stylistykę i ma do tego pełne prawo. Wypada ona bowiem naprawdę dobrze. Brita Style cechuje się minimalistycznym, dobrze pasującym tutaj designem. Jest to tym bardziej godne pochwały, że jednocześnie udało się zadbać o należytą ergonomię.

Zdecydowano się tutaj na otwieranie górnej pokrywy z pomocą wygodnego uchwytu, a także odpowiedniej wielkości ucho pozwalające bez problemu przenosić nawet w pełni napełniony dzbanek. Przezroczysta konstrukcja pozwala na bieżąco kontrolować proces filtracji wody. Nie zabrakło miejsca dla wskaźnika wymiany wkładu, a skoro już przy tej czynności jesteśmy to zajmuje ona dosłownie kilka sekund. Co istotne, dzbanek (wyłączając część z wbudowanym wskaźnikiem) nadaje się do mycia w zmywarce.

Źródło: Brita

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!