/hamag/assets/dyson-v8-slider-jpg-6758.jpeg

Dyson V8 – odkurzacz mocny i poręczny

Żaden inny nie zasługuje na miano „odkurzacza marzeń” tak bardzo, jak Dyson V8.

Data publikacji: 15.12.2016
Choć określenia mocny i poręczny w przypadku odkurzaczy często się wykluczają, w przypadku modelu Dyson V8 stanowią doskonałe połączenie. Jak to możliwe? To efekt wielu miesięcy intensywnych prac badawczo-rozwojowych. 

Ma ponadprzeciętna siłę ssącą, jego prędkość sięga 110 000 obrotów na minutę i jest niesamowicie wytrzymały – taki jest silnik cyfrowy bezprzewodowego odkurzacza Dyson V8. Choć osiąga tak rewelacyjne rezultaty, wcale nie jest przy tym specjalnie ciężki. Całe urządzenie waży zaledwie nieco ponad 2,5 kilograma, a dzięki optymalnie rozmieszczonym elementom, przenoszenie go z miejsca na miejsce jest w pełni komfortowe i niezbyt męczące. 

Odkurzacz Dyson V8 to oczywiście nie sam silnik. Nie można też nie wspomnieć o innowacyjnych ssawkach. Ta z elektroszczotką jest teraz w stanie usunąć brud nawet głęboko tkwiący pomiędzy włóknami dywanu. Z kolei ssawka do podłóg twardych pozwala bez problemu pozbyć się dużych zabrudzeń i drobnego pyłu, pozostawiając panele i płytki w doskonałej formie, dzięki specjalnemu miękkiemu wałkowi. 

Odkurzacz Dyson V8

Dyson V8 to wreszcie maksymalny komfort użytkowania. Odkurzacz działa cichutko  – w porównaniu do poprzednich generacji jest o 50 proc. cichszy przy tej samej mocy ssącej. Do tego jedno jego ładowanie gwarantuje aż 40 minut pracy, czyli dwa razy więcej niż V6. Obrotowe główki szczotek natomiast ułatwiają manewrowanie, a higieniczny system opróżniania zbiornika działa dokładnie tak, jak sugeruje to jego nazwa.

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich generacji, tak i V8 to nie tylko odkurzacz do podłóg, ale też wygodny odkurzacz ręczny. Taki system oznacza możliwość komfortowego i dokładnego wysprzątania całego domu: od podłóg, przez ściany, aż po sufit. – Bezprzewodowy Dyson V8 jest zarówno mocny, jak i poręczny, to zupełnie nowy wymiar sprzątania – podsumowuje James Dyson, założyciel firmy. 

Odkurzacz Dyson V8

Źródło: Dyson

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.