/hamag/assets/dyson-v8-absolute-slider-jpg-10246.jpeg

Dyson V8 Absolute – mocny i praktyczny odkurzacz

Dyson V8 Absolute dysponuje mocnym silnikiem, ale może pochwalić się także przemyślaną konstrukcją.

Data publikacji: 29.06.2017
Urządzenia AGD pomagają nam w wielu czynnościach, także tych, za którymi nie przepadamy. Bez wątpienia zalicza się do nich sprzątanie , ale jeśli sięgnie się po takiego pomocnika jak Dyson V8 Absolute to wszystko od razu staje się łatwiejsze.

To odkurzacz, który skutecznie radzi sobie nie tylko z zanieczyszczeniami, ale również bakteriami i wirusami. Wszystko dlatego, że producent zastosował tutaj filtr HEPA, który skutecznie eliminuje wszelkie niepożądane elementy. Tym samym Dyson V8 Absolute może być uznany za najlepszą ochronę domu przed kurzem i zarazkami, które potrafią dokuczać nie tylko osobom zdrowym, ale zwłaszcza alergikom czy dzieciom.

Nie bez znaczenia jest przy tym duża siła ssania. Gwarantowana przez silnik Dyson V8 (do 110 000 obrotów na minutę) oraz 15 cyklonów, które ułożone zostały w dwie równolegle pracujące obręcze. Właśnie takie rozwiązanie zapewnia większy przepływ powietrza. Dyson V8 Absolute sprawdza się na każdego rodzaju podłogach, zarówno twardych, jak i na dywanach. Szczególną moc pokazuje w zestawie z elektroszczotką Direct-drive wyposażoną w obracający się wałek, który zbiera z dywanów nawet najtrudniejsze do usunięcia elementy, w tym sierść i włosy.

Dyson V8 Absolute

Zaletą Dyson V8 Absolute jest przy tym możliwość łatwego przekształcenia go w odkurzacz ręczny. W takim trybie stanowi idealne rozwiązanie do pozbycia się okruchów z blatu czy wysprzątania kanapy lub samochodu. Krótko mówiąc do wszystkich trudno dostępnych miejsc.

Usuwanie nagromadzonego w pojemniku brudu zostało uproszczone do minimum – wystarczy jeden ruch. Urządzenie działa bezprzewodowo. Pełne ładowanie pozwala na nawet 40 minut pracy (7 minut w trybie MAX). Uzupełnianie energii odbywa się w stacji dokującej, która pozwala jednocześnie na wygodne przechowywanie odkurzacza wraz z akcesoriami.

Źródło: Dyson

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.