/hamag/assets/dyson-cbba-slider-jpg-10114.jpeg

Dyson Cinetic Big Ball Animalpro – odkurzanie skuteczne i wygodne

Sierść zwierząt i najdrobniejsze cząsteczki kurzu nie stanowią problemu dla Dyson Cinetic Big Ball Animalpro.

Data publikacji: 28.06.2017
Mieszkania właścicieli czworonogów wcale nie muszą być pełne sierści. Firma Dyson wprowadziła do swojej oferty odkurzacz, który stanowić ma niezwykle skuteczną broń w walce z włosami pozostawianymi przez domowe zwierzęta, a przy okazji też z wszystkim innymi zabrudzeniami w dywanach i na podłogach twardych. To Cinetic Big Ball Animalpro.

Dyson Cinetic to nazwa technologii, która zapewnia maksymalną skuteczność odkurzania. Dzięki niej wychwytywane są nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu, a jednocześnie eliminowana jest konieczność wymiany filtrów. Nie ma również mowy o spadku siły ssania wraz z zapełnianiem pojemnika na kurz – całość działa efektywnie od początku do końca. Innowacyjne filtry natomiast nie wymagają czyszczenia ani wymiany, co oznacza, że koszty użytkowania są właściwie zerowe.

Odkurzacz Dyson Cinetic Big Ball Animalpro

Odkurzacz Dyson Cinetic Big Ball Animalpro to nie tylko skuteczne sprzątanie, ale też wygodna obsługa. Przede wszystkim za sprawą nietypowej konstrukcji przypominającej (zwartą w nazwie) dużą piłkę. Sprawia ona, że urządzenie nigdy się nie przewróci i będzie bezproblemowo podążać za użytkownikiem lub użytkowniczką, skutecznie manewrując wokół przeszkód. Nie można też nie wspomnieć o rozwiązaniu umożliwiającym łatwe odłączanie ssawek jednym ruchem oraz o przegubowej rączce, która obraca się w zakresie 360 stopni.

Odkurzacz Dyson Cinetic Big Ball Animalpro

Co jeszcze można, a nawet wypada powiedzieć o Dyson Cinetic Big Ball Animalpro? Że ma ogromny pojemnik na kurz (1,6 litra), który rzadko będzie trzeba opróżniać. Że ma dużą siłę ssania (250 AW), która pozostaje niezmieniona pomimo upływu czasu. Że ma rozsuwaną rurę, której długość sięga 125 cm. I wreszcie, że w zestawie znajdziemy turboszczotkę z włóknami węglowymi (głęboko penetrującymi dywany), ssawki Musclehead, Combi i do tapicerki oraz przegubową ssawkę parkietową.

Źródło: Dyson

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.