/hamag/assets/franchie-slajder-960-jpg-3857.jpeg

Dress code z FRANCHIE RULES!

FRANCHIE RULES to nowa marka, która łączy świat mody i biznesu.

Data publikacji: 01.08.2016

Zasady dress code’u bywają sztywne. Poza tym często wykluczają indywidualny styl i możliwość swobodnego wyrażania się poprzez strój. FRANCHIE RULES ma to zmienić. To nowa marka, która kreuje idealnie dopasowane do sylwetki ubrania z wyjątkowymi detalami.

FRANCHIE RULES to marka dedykowana eleganckim kobietom, które są zainteresowane najnowszymi trendami, a jednocześnie muszą przestrzegać normy dres code’u. Nowa linia ubrań, jest tak dobrana, że pozwala na swobodne łączenie poszczególnych elementów z kolekcji między sobą. W sam raz minimalistek, które cenią sobie wysokiej jakości materiały i nienaganne odszycie.

Inspiracją do powstania kolekcji był francuski styl. Uwagę zwracają wysmakowane detale m.in.: paski, guziki czy mankiety w koszulach, monokolorystyczne hafty, nadruki, matowe cekiny. Ubrania dopasowują się do każdej sylwetki, dzięki innowacyjnej konstrukcji i unikalnemu fasonowi. FRANCHIE RULES to klasyczne rozwiązania ze śmiałą szczyptą szaleństwa. To dlatego w linii można spotkać kilka niebanalnych propozycji. Must-have sezonu to garnitur w duże, kwiatowe wzory – dla kobiet, które lubią ryzykować i wyróżniać się w tłumie.

Kolekcja została rozbudowana do 30 sylwetek, to przede wszystkim: sukienki, spódnice, marynarki, koszule oraz spodnie. Wszystkie ubrania powstają w limitowanych partiach, a w Atelier można zamówić spersonalizowane projekty. Ceny ubrań rozpoczynają się od 250 PLN.

 

Źródło: materiały prasowe

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.