Doskonałe soki z wyciskarką Gorenje JC4800VWY

Konsystencja, smak, ilość – to Ty tutaj rządzisz!

Data publikacji: 10.05.2016
Gorenje JC4800VWY to wyciskarka do soków, dzięki której przygotujesz dokładnie taki sok, na jaki masz ochotę. Nie dotyczy to tylko samego doboru składników, ale też konsystencji. 

Wyciskarka Gorenje JC4800VWY została wyposażona w ślimak pionowy, który wykonuje 70 obrotów na minutę. Dzięki temu sok jest czysty, klarowny i pozbawiony bąbli powietrza, a jednocześnie bogaty w zawarte w owocach i warzywach witaminy oraz enzymy. To jedna z najważniejszych zalet, jakimi to urządzenie góruje nad typowymi sokowirówkami. 

JC4800VWY firmy Gorenje pozwala zrobić sok z praktycznie dowolnych składników. Masz do swojej dyspozycji wszelkiego typu owoce, warzywa, orzechy i zioła. Wyciskarka radzi sobie nawet z bardzo miękkimi i bardzo twardymi owocami oraz warzywami, dzięki wbudowanemu silnikowi o mocy 200 watów. 

Wyciskarka Gorenje JC4800VWY

Jednak możliwość przygotowania dokładnie takiego soku, jaki uważasz za najlepszy, to nie wszystko. Otóż urządzenie Gorenje JC4800VWY oddziela miąższ od soku, po czym gromadzi obydwa te półprodukty w osobnych pojemnikach. Następnie pozwala Ci dodać odpowiednią ilość tego drugiego tak, aby zadbać o idealną konsystencję. A co zrobić z resztą miąższu? Tę możesz potem wykorzystać do przygotowania deserów, zup lub sosów.

Urządzenie pracuje wydajnie, ale też cicho. W dodatku jest wytrzymałe i bezproblemowe w użytkowaniu. Nasadka zamykająca otwór spływu zapewnia brak kapania i zachowanie większej ilości soku do wypicia, a gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się po blacie. Z kolei czyszczenie wyciskarki jest bardzo proste: po wszystkim wystarczy przepłukać ją jednym litrem letniej wody, filtr oczyścić dołączoną szczoteczką, a pojemniki – po prostu umyć w zmywarce. 

Producent nie zapomniał także o zapewnieniu odpowiedniego bezpieczeństwa. Wyciskarka  Gorenje JC4800VWY rozpocznie działanie tylko wtedy, gdy wszystkie jej elementy będą odpowiednio złożone. Jest więc bezpiecznie, praktycznie i szybko.

Źródło: GorenjeSprawdź ceny - Beurer KS 19 Breakfast

Zobacz także

Wyciskarki do soków / #Artykuł

jaka-wyciskarka-sokow-iko-jpg-12084

Jaka wyciskarka do soku? TOP-5 polecane modele

Sprawdzamy które wyciskarki do soków są warte polecenia i na jakie cechy poszczególnych modeli zwracać uwagę.

Wyciskarki do soków / #News

zeby z przebarwieniami.jpeg

Wyciskarka wolnoobrotowa Kenwood PureJuice Pro – więcej soku i mniej bałaganu

Kenwood PureJuice Pro JMP800 to wyciskarka, która dostarczy Ci potężną dawkę witamin każdego dnia.

Wyciskarki do soków / #Test

redmond-rj-m920s-e-classic-jpg-9662

Test wyciskarki do soków REDMOND RJ-M920S-E

REDMOND RJ-M920S-E to wolnoobrotowa wyciskarka do soków. Jak się sprawuje w kuchni?