/hamag/assets/philips-styleshaver-qs6141-32-slider-jpg-4614.jpeg

Doskonała stylizacja zarostu z Philips StyleShaver QS6141/32

Golarka i trymer do stylizacji w jednym? To właśnie Philips StyleShaver QS6141/32.

Data publikacji: 05.09.2016
Nowoczesny mężczyzna dba o swój wygląd, a przede wszystkim – o włosy. I nie chodzi tu tylko o fryzurę na głowie, ale też o odpowiednio wystylizowany zarost. Broda i wąs powinny mieć odpowiedni kształt oraz dobrą długość. W osiągnięciu perfekcyjnych rezultatów pomaga nowe urządzenie firmy Philips – StyleShaver QS6141/32. Pozwala ono uzyskać dokładnie taki efekt, o jakim się marzy.

Philips StyleShaver QS6141/32 to golarka i trymer do stylizacji zarostu w jednym. Trymer o długości 32 milimetrów pozwala strzyc włosy z bardzo dużą wydajnością. Do precyzyjnego przycinania natomiast przystosowana została strona o długości 15 milimetrów. Nasadka grzebieniowa umożliwia regulację długości zarostu w zakresie 12 stopni. Możliwe jest więc bezproblemowe osiągnięcie doskonałego efektu – od bujniejszej brody, przez kilkudniowy i popołudniowy zarost, aż po dokładne golenie.

Golarka Philips StyleShaver QS6141/32

Trymer zastosowany w urządzeniu Philips StyleShaver QS6141/32 został wyprofilowany w taki sposób, by korzystanie z niego było w pełni komfortowe. Zaokrąglone krawędzie są delikatne dla skóry i nie powodują podrażnień. Równocześnie ostrza są bardzo ostre, dzięki czemu są w stanie zapewnić doskonałe i równomierne przycinanie. Golenie „na zero” również jest przyjemne – to zasługa podwójnej siateczki golącej.

Golarka Philips StyleShaver QS6141/32 to także pełna wygoda użytkowania. Urządzenie dobrze i pewnie leży w dłoni, a obsługa jest dziecinnie prosta. Plusem jest również długi czas pracy – 4-godzinne ładowanie pozwala na korzystanie z golarki przez 75 minut. O rozładowującym się akumulatorze poinformuje użytkownika dioda umieszczona na obudowie urządzenia. Gdy zacznie ona migać na pomarańczowo, znaczy to, że pozostało jeszcze energii na około 10 minut.

Źródło: Philips

Zobacz także

Golarki / #Artykuł

golarka-jpg-12345

Jaką golarkę elektryczną kupić? TOP 10

Jeśli zastanawiasz się jaką golarkę elektryczną kupić w tym artykule znajdziesz odpowiedź. Przedstawiamy 10 najlepszych elektrycznych maszynek do golenia brody, od małego zarostu, poprzez brodę prawdziwego drwala.

Golarki / #News

philips-oneblade-box-jpg-12709

Jedna maszynka do twarzy i ciała - nowe modele Philips OneBlade

Mężczyźni wolą jedną rzecz do wszystkiego i Philips zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego jego nowe maszynki z rodziny OneBlade pozwalają pozbyć się zbędnego owłosienia nie tylko z twarzy, ale też z ciała.

Golarki / #News

jaka-lodowka-do-3000-top5-mid.jpg

23 czerwca Dzień Ojca – pomysły na prezent od Braun

Golarka lub maszynka to ponadczasowy pewniak na prezent z okazji Dnia Ojca.