/hamag/assets/dom-pelen-swiatla-48/foto_otwarcia.jpg

Dom pełen światła

To właśnie szczegóły budują nastrój wnętrza. Odważne włączniki i gniazda z serii Odace od Schneider Electric zmienią klimat w każdej przestrzeni.

Data publikacji: 25.09.2015

Najnowsza seria Odace od Schneider Electric otwiera całkiem nowe pole do stylizacji wnętrz. Odważne i ponadczasowe formy zachęcają do zmian aranżacyjnych. Gama produktów elektroinstalacyjnych Odace dzieli się na dwie serie: Odace Style i Odace Touch. Seria Odace Style dostępna jest w dwóch podstawowych kolorach (białym i piaskowym) oraz trzech metalizowanych odcieniach: antracyt, aluminium, grafit i łączy formy, takie jak okrąg oraz kwadrat.

Seria Odace Touch występuje w czterech wersjach kolorystycznych: drewno nordic, kamień galaxy, aluminium oraz inox, dzięki czemu produkty łatwiej jest dopasować do każdego wnętrza. Seria Odace Touch ma ciekawą strukturę – przednia cześć obramowania jest przyjemna w dotyku, jak również niebanalna wizualnie. W obu liniach występuje mechanizm, który pozwala na swobodny dobór ramek. Ponadto kolekcja Odace oferuje szereg rozmaitych rozwiązań, jak funkcja sterowania oświetleniem i ogrzewaniem, co ma pozytywnie wpłynąć na domowy budżet.

Źródło: materiały prasowe

Zobacz także

Trendy / #News

i-dz-icon-jpg-13185

Małe zmiany dla dużej różnicy

Już 22 kwietnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji warto poszukać sposobów na to, by zadbać o naszą planetę.

Trendy / #News

ikea-wiosna-icon-jpg-13175

Wiosenny powiew świeżości w IKEA

Wraz z wiosną w sklepach IKEA pojawiają się nowości produktowe, pozwalające tchnąć nieco świeżości do naszych czterech ścian.

Trendy / #News

s-d-icon-jpg-13159

Sztuka w cyfrowej odsłonie

Sztuka i technologia coraz częściej się przecinają. Chociaż nie, to złe słowo – raczej się: uzupełniają. Najlepszym tego dowodem jest ogłoszona właśnie współpraca pomiędzy domem aukcyjnym DESA Unicum a firmą Samsung.