/hamag/assets/dirt-devil-navigator-slider-jpg-8916.jpeg

Dirt Devil Navigator – funkcjonalny robot sprzątający

Dirt Devil Navigator wyręczy nas w tym, czego bardzo nie lubimy – odurzaniu.

Data publikacji: 19.04.2017
Sprzątanie nigdy nie należało do naszych ulubionych czynności. Na szczęście od pewnego czasu z pomocą śpieszą nam wszelkiej maści urządzenia AGD, których funkcjonalność systematycznie wzrasta. Obecnie trudno o bardziej przydatne akcesorium niż robot sprzątający, taki jak chociażby Dirt Devil Navigator.

Został on wyposażony w antystatyczną turbo szczotkę, która efektywnie usuwa z czyszczonej powierzchni wszelkiej maści nieczystości. Do pomocy dodana została boczna szczotka, która ułatwia odkurzanie w trudno dostępnych miejscach - przy ścianach, nogach od krzeseł czy stołu.

Dirt Devil Navigator cechuje się silnikiem o mocy 11,4 W i może pracować w 4 różnych trybach wykonując ruch spiralny, kwadratowy, krzyżowy oraz wzdłuż ścian. Działanie urządzenia dopasować można zatem do aktualnych potrzeb. Zajmie to dosłownie chwilę, ponieważ producent postarał się o pilot do sterowania.

Oczywiście po wybraniu interesującego nas programu robot nie wymaga już kontroli. Wbudowane czujniki nadzorują, aby robot radził sobie z wszelkimi przeszkodami i na przykład nie spadł ze schodów. Urządzenie może zatem pracować pod naszą nieobecność w domu, tym bardziej, że posiada zbiornik o sporej pojemności 0,4 litra.

Dirt Devil Navigator

Warto też wspomnieć o technologiach Light Fence i Smart Fence. Pierwsza umożliwia ograniczenie pola pracy, a druga otwarcie nowego pola pracy po sprzątnięciu poprzedniego.

Jak wygląda czas pracy Dirt Devil Navigator? Naprawdę dobrze. Robot jest w stanie pracować przez 60 minut w trybie POWER i nawet 80 minut w trybie SILENCE. Rozładowanym akumulatorem nie trzeba się przejmować. Urządzenie automatycznie wraca bowiem do stacji dokującej w celu pozyskania energii do dalszego sprzątania.

Źródło: Dirt Devil

Zobacz także

Odkurzacze / #Artykuł

h-jet90-icon-jpg-13197

Duża moc, wygoda i higiena – odkurzacz Samsung Jet™ 90 spełnia wszystkie wymogi

Przyglądamy się modelowi Samsung Jet™ 90 i… wygląda na to, że spełnia wszystkie wymogi charakteryzujące dobry odkurzacz bezprzewodowy.

Odkurzacze / #News

hoover-box-jpg-13172

Czysta przyjemność, przyjemna czystość

Jeden sprzęt, który zaprowadzi w twoim domu przyjemną czystość i zamieni wiosenne porządki w czystą przyjemność. Taką obietnicę zdaje się składać producent odkurzacza Hoover H-Free 500 Hydro Plus.

Odkurzacze / #News

h-sharp-o-box-jpg-13055

Jeden odkurzacz, by wysprzątać cały dom (i nie tylko)

Sharp twierdzi, że jego nowe odkurzacze pionowe mogą cię zainteresować. I rzeczywiście mogą – bo wystarczy ci to jedno urządzenie, aby cały dom był dokładnie poodkurzany.